Trwa ładowanie...
19-06-2006 12:56

Czy Tomasz Lis zniknie z wizji?

Share
Czy Tomasz Lis zniknie z wizji?
d4ens3k

W Polsacie szykują się duże przetasowania osobowe. Istnieje prawdopodobieństwo, iż z wizji zniknie Tomasz Lis, chociaż on sam na razie tych informacji nie potwierdza. Zmieni się skład zarządu.

Do zmian personalnych w telewizji Polsat dojdzie najprawdopodobniej w ciągu najbliższych tygodni. Ostateczne decyzje podjęte zostaną na pewno przed końcem sierpnia.

Zmiany podyktowała strata pozycji lidera wśród telewizji komercyjnych na rzecz TVN. Dotyczą one przede wszystkim składu osobowego zarządu. Z jego obecnego stanu pozostanie jedynie Eryk Walkiewiecz. Prezes Akeksander Myszka ma przejść do rady nadzorczej Polsatu. Jego stanowisko zajmie prawdopodobnie prezes Cyfrowego Polsatu - Dominik Libicki.

d4ens3k

Z zarządu zniknie także Waldemar Dziki, który ma zostać dyrektorem zarządzającym, zajmującym się restrukturyzacją. W zarządzie zastąpić go mają Sylweriusz Rudolf, były szef Endemol Polska (jako dyrektor programowy) i Piotr Fajks, prezes TV4 (wszedłby do zarządu Polsatu).

Nie wiadomo jak potoczą się losy Tomasza Lisa. Chociaż właściciel stacji Zygmunt Solorz-Żak dobrze ocenia jego pracę, to, jak donosi "Dziennik", pojawiły się pewne naciski ze strony osób kojarzonych z PiS, aby zniknął z wizji. Być może pozostanie w zarządzie.

Sam dziennikarz podkreśla, iż ma podpisany ze stacją kontrakt bezterminowy, a jego program Co z tą Polską? na pewno znajdzie się w jesiennej ramówce. Innych doniesień nie chce komentować.

d4ens3k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ens3k
d4ens3k