Trwa ładowanie...
21-01-2010 14:51

Daniel Wieleba chce robić show

Daniel Wieleba chce robić showŹródło: Kapif.pl
d3spaxr
d3spaxr

[

]( http://www.efakt.pl )

Na początku stycznia "Studio LOTTO" wróciło na antenę Telewizji Polskiej, a transmisje z losowań są też stałą pozycją programową w TVP Info. Ale to nie wszystko. Transmisje nadawane są z nowego studia, w odmienionej oprawie i scenografii.

Gospodarzami „Studio LOTTO” są dobrze znani widzom prowadzący: Magdalena Ambrożko, Katarzyna Łoska-Ostrowska, Anna Rusiecka, Janusz Laskowski oraz Daniel Wieleba. Ten ostatni to już prawdziwy weteran totalizatora, bo o szczęśliwych wygranych informuje widzów od przeszło dwóch lat. Ale choć aktor lubi swoją pracę, nie ukrywa, że marzy o tym, aby na antenie gościć dłużej niż kilka minut.

d3spaxr

– Zastanawiałem się, czy nie szukać innej pracy. Chciałem być postrzegany przez widzów w określony sposób i to udało mi się osiągnąć. Ale 5-6 minut na antenie, to dla mnie za mało – wyznał nam Wieleba. I zdradził, że w studio LOTTO trzyma go nadzieja, że wkrótce jego transmisje przerodzą się w wielkie, spektakularne show. – Już to widzę: wielka obrotowa scena, duża publiczność... – rozmarza się gwiazdor. Ale okazuje się, że pragnienia Wieleby wcale nie muszą się okazać jedynie mrzonkami.

– Mamy nadzieję, że w najbliższych miesiącach transmisje LOTTO staną się jeszcze ciekawsze. Będziemy zapraszać do programu celebrytów, a być może pokusimy się nawet o specjalne produkcje. Byłoby wspaniale, gdyby można było wyjąć to studio z zamkniętych czterech ścian i przenieść w plener. Ale jest to o tyle trudne, że ustawa bardzo precyzyjnie definiuje warunki, które są niezbędne, by losowania były zgodne prawem – opowiada Piotr Gawron, rzecznik Totalizatora Sportowego.

Tymczasem Daniel Wieleba stara się najlepiej jak umie wykonywać swoją pracę. A ta wcale nie należy do najłatwiejszych. Prowadzący musi być bardzo skrupulatny, bo przecież nie może się pomylić, odczytując szczęśliwe numerki. – Dlatego nigdy za bardzo się nie napinałem przed transmisją, bo wtedy najłatwiej jest się pomylić, popełnić błąd. Po prostu nakręcam się pozytywnie, bo to przecież wspaniale, że ktoś zagrał i wygra duże pieniądze – mówi nam Wieleba.

Ale aktor nie ukrywa, że sam też chce pomóc szczęściu. Dlatego – nie tylko cierpliwie czeka aż LOTTO przeobrazi się w wielkie show, ale sam też już rozsyła swoje CV. – Jestem w trakcie przesłuchań do TVN Warszawa. Ale ze Studia LOTTO wcale nie mam zamiaru rezygnować – zapewnia.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Program Gardias rusza w sobotę

d3spaxr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3spaxr