Trwa ładowanie...
11-07-2006 00:17

Detektyw Krzysztof Rutkowski wyrusza na poszukiwanie Królewny Śnieżki

Detektyw Krzysztof Rutkowski wyrusza na poszukiwanie Królewny Śnieżki
d489z8j
d489z8j

Wśród gwiazd pracujących przy dubbingu nowej wersji bajki o siedmiu krasnoludkach i Królewnie Śnieżce 7 krasnoludków - historia prawdziwa znajdzie się również detektyw Krzysztof Rutkowski.

Najbardziej znany w Polsce detektyw wcieli się w rolę Wielkiego Łowczego, który na polecenie Złej Królowej (Katarzyna Figura)
tropi Królewnę Śnieżkę (Joanna Jabłczyńska)
. Polska obsada dubbingu prezentuje się następująco.

DOSTĘPNY JEST JUŻ OFICJALNY KINOWY ZWIASTUN FILMU Po Czerwonym Kapturku przyszedł czas na odkrycie całej prawdy o 7 krasnoludkach i Królewnie Śnieżce... Specjalna komisja śledcza powołana do zbadanie tej sprawy ujawniła fakty, których nikt się nie spodziewał.

Za górami, za lasami, siedmiu krasnoludków schroniło się w lesie. Szczycik (Maciej Stuhr)
, Dołek (Paweł Wilczak)
, Knedel (Robert Makłowicz), Loczek (Jerzy Kryszak), Prezes (Cezary Morawski), Czak (Jarosław Boberek) i Młotek (Zbigniew Suszyński) wybrali własne towarzystwo nie zakłócane odgłosami łamanych serc.

d489z8j

I żyliby sobie dalej tak spokojnie, gdyby nie nagłe pojawienie się Królewny Śnieżki (Joanna Jabłczyńska), która wywróciła do góry nogami ich uporządkowane życie. ZOBACZCIE TĘ ZUPEŁNIE DOROSŁĄ WERSJĘ 7 KRASNOLUDKÓW I KRÓLEWNY ŚNIEŻKI Ta sytuacja może jednak nie potrwać długo, gdyż na poszukiwanie Śnieżki wyruszył właśnie Wielki Łowczy (detektyw Krzysztof Rutkowski) wysłany przez Złą Królową (Katarzyna Figura) . Ale na zamku – poza Złą Królową – czeka na Śnieżkę również wielka miłość w osobie Królewskiego Błazna (Kuba Wojewódzki).

Porwania, pościgi, rozterki sercowe, liczne odniesienia do współczesności i obezwładniające poczucie humoru zbliżają klimatem „7 krasnoludków – historię prawdziwą” do takich filmów, jak: „Czerwony Kapturek. Prawdziwa historia”, „Shrek” czy „Epoka lodowcowa”.

7 krasnoludków – historia prawdziwa w kinach od 25 sierpnia pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.

d489z8j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d489z8j