Trwa ładowanie...
04-10-2006 16:35

'Dlaczego nie!' - dwie strony, dwa razy więcej informacji

'Dlaczego nie!' - dwie strony, dwa razy więcej informacji
d3q8wcs
d3q8wcs

Chcesz zobaczyć jak powstaje najbardziej wyczekiwany film 2007 roku? Newsy, wywiady, ciekawostki o gwiazdach i unikalne fotosy - to wszystko czeka na Internautów pod dwoma adresami internetowymi komedii romantycznej "Dlaczego nie!": www.dlaczegonie.wp.pl oraz na www.dlaczegonie.pl.

W tej chwili w Internecie są już wywiady z Maciejem Zakościelnym, Małgorzatą Kożuchowską, Anną Cieślak i Tomaszem Kotem. Do tego ciekawe *fotoreportażefotoreportaże* z planu.

Widzowie mogą np. zobaczyć, jak wyglądała metamorfoza Anny Cieślak. Aktorka, specjalnie dla roli w filmie, warkocze zamieniła na seksowną, rudą fryzurę. Można też podejrzeć, jakie trudności miała gwiazda z nauką jazdy na skuterze i jak Maciej Zakościelny… spadał z nieba!

d3q8wcs

Są także zdjęcia z prób kamerowych i kostiumowych. Na fanki Macieja Zakościelnego czekają za to *fotosyfotosy* z jego najnowszej sesji zdjęciowej. Oko mają też na czym zawiesić fani Joasi Jabłczyńskiej – autorzy strony poświęcili aktorce osobny dział galerii.

Dwie strony internetowe, ta sama zawartość? Absolutnie nie. Dwie strony to dwa razy więcej materiału, bo dodajmy, że ich zawartość nie dubluje się, dając Wam możliwość zobaczenia jeszcze więcej.

Strona www.dlaczegonie.wp.pl ma charakter blogowy, gdzie prezentowane są krótkie fragmenty filmowe obrazujące prace na planie. Dzięki temu po raz pierwszy w historii polskiego Internetu postępy filmowców będziecie mogli śledzić niemal na bieżąco. Zajrzyjcie koniecznie!

Oto strony do zapamiętania dla Was:

d3q8wcs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3q8wcs