Trwa ładowanie...
d2t9lqd
Aktualności

"Dlaczego On?": zobacz oficjalne spoty

Już 20. stycznia do polskich kin trafi zwariowana komedia z Jamesem Franco w roli głównej. "Dlaczego On?" opowiada historię konserwatywnego Neda, który musi zmierzyć się z ekscentrycznym narzeczonym jego córki. Jaki będzie finał? Tego dowiemy się już niebawem, a tym czasem zobaczcie oficjalne spoty, zapowiadające film!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Dlaczego On?"
"Dlaczego On?" (Materiały prasowe)
d2t9lqd

Podczas Bożego Narodzenia kochający, choć nieco nadopiekuńczy Ned jedzie do Kalifornii, by odwiedzić swoją studiującą w Stanford córkę. Na miejscu ziszcza się jego największy koszmar – poznaje jej dobrodusznego, ale nieco niedostosowanego społecznie chłopaka, który wzbogacił się w Dolinie Krzemowej, Lairda Mayhewa.

Ned uważa, że Laird, który mówi absolutnie wszystko, co mu ślina na język przyniesie, nie jest odpowiednim partnerem dla jego małej księżniczki. Prosty tatko ze środkowego zachodu wpada w panikę, gdy dowiaduje się, że nadziany chłopak zamierza poprosić Stephanie o rękę.

Scenarzysta i reżyser John Hamburg, mający na swoim koncie takie filmy jak "Stary, kocham cię", "Zoolander" czy "Nadchodzi Polly" zaprasza na komedię ukazującą stresy związane z zapoznawaniem rodziny z drugą połówką. W rolach głównych wystąpili Bryan Cranston oraz James Franco.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
d2t9lqd

Podziel się opinią

Share
d2t9lqd
d2t9lqd