Trwa ładowanie...

Do kina marsz, czyli koniec szkoły, dzień wesoły

Share
Do kina marsz, czyli koniec szkoły, dzień wesoły
d1ohoz4

Dzień, w którym następuje koniec roku szkolnego ma zawsze bardzo pozytywny charakter. Dzisiejsze kinowe premiery po części wtapiają się w ten klimat. Zobaczymy trzy filmy o miłości, które tylko pozornie wyglądają na podobne do siebie, jedną bardzo pilnie strzeżoną animację i dwa filmy z dziedziny dramatu.

Biała Masajka opowiada historię Europejki, która wybierając się na wycieczkę do Kenii nie sądziła, że odmieni jej życie całkowicie. Miłość do masajskiego tancerze sprawi, że postanowi osiąść w afrykańskiej wiosce, założyć rodzinę a nawet otworzyć sklep. Film o miłości, która wymaga wiele poświęcenia, który jest naprawdę godny polecenia.

d1ohoz4

Kolejny film do polecenia to produkcja znanego już w Polsce Studia Pixar, który tym razem ożywia samochody. Auta recenzentom się podobają, idealnie pasują na rodzinne wyjście do kina w ramach nagrody za dobre świadectwo.

Holenderski dramat Zwrotniczy pojawia się w Polsce po dwudziestu latach od daty produkcji niemniej jednak dla wielu może okazać się bardzo intereusjącym.

Bilety natomiast to projekt trzech mistrzów kina. Reżyserzy Ermanno Olmi, Ken Loach i Abbas Kiarostami postanowili stworzyć film nowelowy, w którym poszczególne historie połączone będą przez postaci bohaterów.

Do kina w tym tygodniu wchodzi także komedia romantyczna Miłość na zamówienie ze znaną z „Seksu w wielkim mieście” Sarah Jessiką Parker oraz ekranizacja opowiadania Iwaszkiewicza pokazana okiem Izabeli Cywińskiej pt.: Kochankowie z Marony z nagrodzoną za tę właśnie rolę Karoliną Gruszką w roli głównej.

d1ohoz4

A teraz zobacz, na co warto iść do kina w ten weekend: [

]( # )

d1ohoz4

Podziel się opinią

Share
d1ohoz4
d1ohoz4