Trwa ładowanie...
07-07-2006 18:36

Donald Trump uruchamia własne studio filmowe

Donald Trump uruchamia własne studio filmowe
do3yx06
do3yx06

Donald Trump ogłosił, że zamierza powiększyć swoje imperium o wytwórnię filmową, którą poprowadzi uczestnik reality show "Apprentice".

- To bardzo utalentowany człowiek, świetny student Harvardu i świetnie się sprawdzi na tym stanowisku - powiedział Trump o Andym Litinskym.

Trump zdradził, że jednym z pierwszych projektów realizowanych przez studio będzie program telewizyjny, oparty o grę planszową Monopol, w której uczestnicy kupują i rozwijają imperia, starając się doprowadzić innych graczy do bankructwa.

Trump już wcześniej angażował się w produkcję między innymi "Apprentice" czy wyborów Miss USA oraz Miss Universe, chce jednak dzięki nowemu przedsięwzięciu zyskać większą możliwość realizowania kolejnych projektów.

Litinsky miał 23 lata kiedy pojawił się w drugiej edycji programu "Apprentice", w którym 18 zawodników ubiegało się o wysoce płatną pracę w organizacji Trumpa. Odpadł w jednej z rund finałowych. Wywarł jednak wystarczająco dobre wrażenie, aby teraz uzyskać ofertę objęcia posady managera w nowym zespole magnata.
(fot. AFP)

do3yx06
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do3yx06