Trwa ładowanie...
d53kdlh

Duma i uprzedzenie (Rai)

Najnowsze informacje
3.8
(305 głosów)
Oceń:
Share
d53kdlh

Wścibska Pani Bakshi poszukuje kandydatów na mężów dla swoich czterech córek. Kiedy majętny, samotny mężczyzna Balraj, przyjeżdża na ślub, staje się idealnym wprost kandydatem dla jej najstarszej córki Jayi.

Balraj przyjeżdża w towarzystwie swojej pogardliwej siostry Kiran i najlepszego przyjaciela, amerykańskiego właściciela hotelu Darcy’ego. Podczas spektakularnego weselnego tańca, uwagę Balraja zwraca Jaya, a Darcy’ego jej młodsza siostra Lalita. Jednak niekompetencja Darcy’ego na parkiecie sprzysięga się przeciwko niemu. Lekceważąco odnosi się on do Lality, która uważa go za nadętego snoba.

Balraj zabiegając o względy Jayi zaprosi ją wraz z siostrą Lalitą na wspólne wakacje na wyspie Goa. Otoczenie pięknych plaż zrekompensuje wcześniejsze spięcia Darcy’ego i Lality. Jednak spotkanie z przystojnym podróżnikiem Johnnym Wickhamem utwierdzi Lalitę w przekonaniu, iż Darcy jest bardzo nieprzyjemnym typem.

Powrót sióstr z podróży zbiegnie się w czasie z przyjazdem dalekiego krewnego, pana Kholi, bogatego i niezręcznego księgowego z Los Angeles, który przyjechał znaleźć kandydatkę na żonę. W domu państwa Bakshi znajdzie się także uroczy Wickham, co tylko jeszcze bardziej pogmatwa uczuciowe problemy sióstr...

Duma i uprzedzenie (Rai)
Tytuł oryginalny

Bride & Prejudice

Gatunek

komedia, muzyczny, romans

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2004

Data światowej premiery

02.09.2005

Czas trwania

111 min.

Obsada

Podziel się opinią

Share
d53kdlh
d53kdlh
d53kdlh
d53kdlh
d53kdlh