Trwa ładowanie...
d4b8l9q
Megafon.pl
Aktualności

"Dunkierka": Są już pierwsze recenzje. Czy Harry Styles się sprawdził?

Pojawiły się pierwsze recenzje "Dunkierki" Christophera Nolana. Dowiadujemy się z nich na przykład, że Harry Styles potrafi grać. Reżyser niedawno zapewniał, że zaangażował wokalistę One Direction nie z uwagi na jego popularność, lecz dlatego, że ma talent.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Harry Styles podczas koncertu
Harry Styles podczas koncertu (materiał prasowy/Megafon.pl)
d4b8l9q

- Ufam swojemu instynktowi, a Harry był idealny do tej roli - mówił. Po pierwszych pokazach dla fanów i krytyków, okazuje się, że instynkt go nie zawiódł. - Dla tych, którzy się zastanawiają: Harry Styles mile zaskakuje w "Dunkierce" - napisała jedna z osób, która wdziała film. - Można śmiało powiedzieć, że Harry Styles ma przed sobą karierę filmową - twierdzi dziennikarz Metro Entertainment.
Sam obraz także został bardzo dobrze przyjęty. - To jeden z najlepszych wojennych filmów, jakie widziałem - można przeczytać kolejny wpis. - Naprawdę, niesamowite doświadczenie. - Nie spodziewajcie się 20-minutowych monologów o dziewczynie, którą koleś ma w domu - pisze jeszcze jeden szczęśliwiec, który obejrzał "Dunkierkę". - Nie ma na to czasu.

Zobacz można obejrzeć tutaj

Fabuła "Dunkierki" inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami z czasów II wojny światowej, gdy żołnierze alianccy mieli stawić czoła dwukrotnie większym siłom nazistów. Na przełomie maja i czerwca 1940 roku ewakuowano z Dunkierki 338 tysięcy żołnierzy brytyjskich, francuskich i belgijskich. Akcja rozgrywa się na trzech płaszczyznach - ląd, morze, powietrze.

d4b8l9q

W obsadzie znaleźli się Tom Hardy (powietrze), Mark Rylance i Cillian Murphy (morze) oraz Fionn Whitehead i Harry Styles (ląd). Ponadto zobaczymy Jacka Lowdena, Aneurina Barnarda i Kennetha Branagh. Christopher Nolan kręcił na podstawie własnego scenariusza. Premiera, także w Polsce, planowana jest na 21 lipca 2017 roku. Za muzykę odpowiada Hans Zimmer. Dzieło pokazywane będzie w kinach IMAX. Zwiastun można obejrzeć tutaj.

W maju ukazał się imienny, solowy album Harry'ego Stylesa. Gwiazdor podpisał w 2016 roku opiewający na 80 milionów dolarów solowy kontrakt z wytwórnią Columbia.

d4b8l9q

Podziel się opinią

Share

d4b8l9q

d4b8l9q