Trwa ładowanie...
ycipk-23s0pe
ycipk-23s0pe

Dylan Neal - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Miejsce urodzenia:

Richmond Hill, Kanada

Filmografia:

40 dni i 40 nocy (2002) (David)

Kung Fu: The Legend Continues (1992) (Jim Reardon)

It`s Like, You Know (1999) (Kevin)

Nowe oblicze Greya (Fifty Shades Freed) (2018) (Bob Adams)

Pięćdziesiąt Twarzy Greya (2015) (Robbin)

Człowiek Cel () (Wes Gibson)

Partnerki () (Dr Hanson / Russell Dempsey)

Traveler, The (2010) (Alex Black)

Więzy krwi () (Mike Celluci)

On mnie kocha (2011) (Nick)

Świry () (Jann)

Punkt krytyczny () (Kapitan Simon Griggs)

Percy Jackson i bogowie olimpijscy: złodziej pioruna (2010) (Hermes)

Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki () (Roger Persimmons)

Domowy front () (Dr Jonathan Vogel)

Sabrina, nastoletnia czarownica () (Aaron Jacobs)

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas () (Pan Culver)

Portret zabójcy () (Philip Nichols)

Słowo na L () (Caleb Cooper)

Żar tropików () (River Rhodes)

Stargate: Atlantis () (Dave)

Kości () (Ppłk Ben Fordham)

CSI: Kryminalne zagadki Miami () (Patrick Hale)

Pacific Palisades (1990) (Cory Robbins)

Zdjęcie
Podziel się

Urodził się w Kanadzie w Richmond Hill ale dorastał w Oakville. W szkole średniej brał udział w różnych imprezach ale swoje powołanie do aktorstwa odkrył kiedy w połowie nauki przeniósł się do szkoły publicznej i odnalazł siebie w dramacie. Zachęcony tym postanowił rozpocząć karierę i wykorzystać nowo odkryty talent. Szybko zadebiutował w filmie wyprodukowanym przez kandyjską telewizję pt. "After Midnight". W tym samym roku wystąpił także jako młody Kapitan Power w krótkiej serii "Captain Power and the Soldiers of the Future". Pierwszą charakterystyczną rolę zagrał w 1990 roku w sequelu "Prom Night III: The Last Kiss" i od tego czasu bardzo dużo grał w serialach i filmach telewizyjnych. W 1992 i 1993 roku wyjeżdżał do Hollywood gdzie występował w pilotach seriali ale nie był w stanie utrzymać się w Stanach pomiędzy castingami a jego wiza pozwalała mu tylko na pracę jako aktorowi. Wielki przełom nastąpił w 1994 roku kiedy Dylan zaczął występować w mydlanej operze stacji CBS pt: "The Bold and the Beautiful"
("Moda na sukces"). Grał w niej Dylana Shawa a postać tę odtwarzał aż do 1997 roku. W 1994 roku przeprowadził się do Los Angeles i mieszka w nim do dziś. W 1996 roku zagrał w filmie wyprodukowanym przez Disney'a pt.: "Golden Will: The Silken Laumann Story", o kanadyjskim olimpijczyku. W 1997 roku Dylan otrzymał rolę chirurga plastycznego w serialu "Pacific Palisades" stacji Fox. Wystąpił gościnnie w serialch "Working" i "Profiler" a potem otrzymał jedną z głównych ról w serialu "Hyperion Bay". Zagrał tu Nicka Sweeny, który czuje się zdominowany przez młodszego brata (grał go Mark-Paul Gosselaar), który odniósł sukces zawodowy i finansowy. Produkcję serialu zakończono po nakręceniu zaledwie 17 odcinków ale Dylan otrzymał w tym czasie kolejną rolę w serialu "Dawson's Creek", gdzie w latach 1998 - 2001 grał starszego brata Pacey'ego, Douga. Występował także w wielu filmach telewizyjnych m.in. "Golden Girl: The Silken Laumann Story", "Secret Service", "I'll Never Get to Heaven", "Summer Storm", "Echoes in the
Darkness ", "The President's Man". Następnie wystąpił w pilocie serialu "Babylon 5: The Legend of the Rangers", gdzie zagrał dowódcę zespołu kapitana Davida Martela. Mimo pozytywnych reakcji widzów, stacja Sci-Fi Channel nie kontynuowała serialu. Dylan wystąpił więc na dużym ekranie w romantycznej komedii "40 Days and 40 Nights". Kiedy Dylan mieszkał w Kanadzie to grywał w squasha. Obecnie kiedy nie pracuje nadal aktywnie uprawia sport m.in. golf i tenis. Aktor obecnie dom w Los Angeles dzieli z żoną.

ycipk-23s0pe
ycipk-23s0pe