Trwa ładowanie...

"Ellis": Woodkid i Nils Frahm grają dla Roberta De Niro

Share
"Ellis": Woodkid i Nils Frahm grają dla Roberta De Niro
d16162e

W sieci pojawił się zwiastun krótkometrażówki "Ellis" z udziałem Roberta De Niro i muzyką Woodkida oraz Nilsa Frahma.

Za reżyserię krótkometrażowego projektu odpowiada tajemniczy francuski twórca JR, a za scenariusz Eric Roth ("Forrest Gump", "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona"). Obraz opowiada o Ellis Island, wyspie niedaleko Manhattanu, gdzie na przełomie XIX i XX wieku działało główne centrum przyjmowania imigrantów. JR już wcześniej poświęcił wyspie swą wystawę fotografii "Unframed - Ellis Island". W filmie występuje Robert De Niro.

d16162e

- Robert opowiada wszystko w 17 minut - mówi Frahm. - Nie mamy do czynienia z kryzysem uchodźczym. Mamy do czynienie kryzysem, ponieważ brakuje nam empatii i nie potrafimy wyzbyć się strachu. Sztuka potrafi inspirować, dlatego mam nadzieję, że ten projekt pomoże zwalczyć strach w nas wszystkich.

Yoann Lemoine, jak naprawdę nazywa się Woodkid, to pochodzący z Lyonu producent, wokalista i reżyser z polskimi korzeniami. Ma na koncie m.in. realizację teledysków "Blue Jeans" Lany Del Rey, "Teenage Dream" Katy Perry i "Take Care" Drake'a. W marcu 2013 roku Woodkid zadebiutował albumem "The Golden Age". W 2015 roku wypuścił nagraną z Lykke Li piosenkę "Never Let You Down" z soundtracku do "Zbuntowanej".

Nils Frahm wydał w 2015 roku zestaw "-solo-".

Roberta De Niro ostatnio można było oglądać w filmach "Praktykant", "Joy" czy "Co ty wiesz o swoim dziadku?".

d16162e

Obraz "Ellis" zostanie pokazany w Londynie 2 lipca.

d16162e

Podziel się opinią

Share
d16162e
d16162e