Trwa ładowanie...

Europejska premiera 'Piratów z Karaibów 2'

Share
Europejska premiera 'Piratów z Karaibów 2'
d19r4u0

Największe gwiazdy światowego show biznesu pojawiły się na nazywanej wydarzeniem sezonu europejskiej premierze filmu 'Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka' w Londynie.

W poniedziałkowy wieczór w znanym londyńskim kinie Odeon na Leicester Square obecni byli m.in. Johnny Depp, Orlando Bloom, Bill Nighy, Keira Knightley, Natalie Imbruglia, Misha Barton, Charlotte Chuch, a także znana z serialu "Zagubieni" Evangeline Lilly.

Projekcja filmu była również nie lada gratką dla tłumnie odwiedzających Londyn latem turystów. Już na 3 godziny przed premierą plac przed kinem szczelnie wypełniały tysiące osób, w tym przypadkowi przechodnie, których zatrzymywały okrzyki fanów, witających idoli, a także imponująca oprawa premiery - przed kinem Odeon wybuchały sztuczne ognie o kilkumetrowym płomieniu.
ZOBACZ FOTORELACJĘ Z EUROPEJSKIEJ PREMIERY FILMU
Ten film do końca życia będzie mi się kojarzył z zawrotami głowy - powiedział dziennikarzom tuż przed pokazem wcielający się w jednego z głównych bohaterów Orlando Bloom, nawiązując do widowiskowej sceny, w której zjeżdża ze wzgórza wewnątrz olbrzymiej kuli. Bawiliśmy się jak dzieci, lepiej niż podczas zdjęć do pierwszej części. A opowieści, że zrobiliśmy sobie jedynie długie wakacje na Karaibach, to wyłącznie plotki - dodał żartem Bloom.
ZOBACZ FOTORELACJĘ Z AMERYKAŃSKIEJ PREMIERY FILMU
Partnerująca Bloomowi w filmie 21-letnia Keira Knightley pracę nad filmem również wspominała w poniedziałek jako wielką przygodę, choć zaznaczyła, że trudno było jej się przyzwyczaić do dopinanych włosów jej bohaterki. Codziennie po zdjęciach wyjmowałam sobie garście włosów z głowy - opowiadała.

d19r4u0

Drugą część "Piratów z Karaibów" przyjęto entuzjastycznie. Zgromadzeni w Odeonie goście premiery klaskali na stojąco po zakończeniu projekcji.

"Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka" to druga część obrazu "Piraci z Karaibów: Klątwa czarnej perły", który swoją premierę miał 3 lata temu. Pierwsza część okazała się komercyjnym sukcesem i stanowiła przepustkę do kariery dla wcześniej mniej znanej Brytyjki, Keiry Knightley, która obecnie uznawana jest za jedną z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia.

Polską premierę zaplanowano na drugą połowę lipca.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ WYCZEKIWANYCH 'PIRATÓW Z KARAIBÓW 2'

d19r4u0

Podziel się opinią

Share
d19r4u0
d19r4u0