Trwa ładowanie...
07-01-2015 09:37

Exodus w sali Skoda 4DX w Cinema City

Exodus w sali Skoda 4DX w Cinema CityŹródło: Facebook
dxfuf2n
dxfuf2n

9 stycznia w salach Skoda 4DX każdy z Was będzie mógł zostać świadkiem niesamowitej historii, w której Mojżesz będzie próbował wyrwać setki tysięcy niewolników z łańcuchów faraona Ramzesa. Pod postacią plag i kataklizmów zobaczycie zapierające dech w piersiach efekty specjalne, przygotowane w technologii 4DX.

Ridley Scott podjął się niesamowicie trudnego wyzwania, jakim jest zekranizowanie biblijnej ucieczki Żydów do Ziemi Obiecanej. Produkcja zatytułowana "Exodus" to nie tylko niesamowita historia, ale również dzieło okraszone specjalnymi efektami, poruszającymi wszystkie zmysły widzów. Jak to możliwe? Wszystkim dziesięciu plagom, jakie zostaną zesłane na faraona Ramzesa, towarzyszyć będą efekty specjalne sali Škoda 4DX™: ruchome fotele, błyski piorunów, woda, wiatr i zapachy. W takich okolicznościach Egipt będzie musiał przetrwać plagi żab, szarańczy, pożogę, ulewne deszcze i morze, w którym woda zamieni się w krew. Klimat scen w pełni pozwoli oddać technologia 4DX.

Podczas seansów filmu Exodus w salach Škoda 4DX w Warszawie i Krakowie, widzowie będą mogli poczuć maksymalne kinowe emocje! Każdy kinomaniak przeżyje na własnym ciele niesamowite chwile podczas gonitwy egipskich rydwanów za Hebrajczykami. Przy dynamicznych akcjach fotele kinowe będą bowiem mocno wibrować, tak by oddać jak najwięcej realizmu. Przy scenach, w których na ekranie pojawi się ogień, w całej sali będzie można poczuć dostosowany zapach, a każdej pladze, kataklizmowi czy scenie bitwy będą towarzyszyć efekty, jakich może dostarczyć tylko sala Skoda 4DX!

Niezapomniane wrażenia filmowe podczas seansów filmu Exodus już od 9 stycznia w sali Skoda 4DX w Cinema City Arkadia w Warszawie i Cinema City Bonarka w Krakowie!

dxfuf2n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxfuf2n