Trwa ładowanie...
madonna
06-08-2009 10:24

Film Madonny oraz "Małe sekrety" od piątku w kinach

Film Madonny oraz "Małe sekrety" od piątku w kinachŹródło: Syrena
d20lhf1
d20lhf1

Wyreżyserowana przez Madonnę komedia "Mądrość i seks", nawiązująca do biografii artystki, oraz czeski komediodramat "Małe sekrety" trafią w piątek do polskich kin.

"Mądrość i seks" (produkcja brytyjska) to historia trójki młodych ludzi, którzy mieszkają razem w Londynie. A.K., wokalista zespołu punk-rockowego, kocha się w swojej współlokatorce Holly - baletnicy, która pracuje jako striptizerka. Ich wspólna przyjaciółka, seksowna Juliette, jest z kolei obiektem pożądania swego żonatego szefa.

Komedia Madonny jest opowieścią o "ludziach, którzy nie boją się marzyć, bo wiedzą, że do każdego celu można dojść na różne sposoby; każda z postaci jest nawiązaniem do barwnej biografii Madonny" - poinformował polski dystrybutor filmu. Na ścieżce dźwiękowej "Mądrości i seksu" znalazły się m.in. utwory Madonny i Britney Spears.

d20lhf1

*"Małe sekrety""Małe sekrety"* wyreżyserowała Alice Nellis. W obsadzie są m.in. znani czescy aktorzy Jirzi Machaczek i Anna Geislerova. Bohaterowie filmu to członkowie jednej rodziny, którzy niespodziewanie zostają zmuszeni do przeanalizowania problemów z ich wspólnej przeszłości.

"Całą rodzinę poznajemy na początku podróży, której celem jest pochowanie prochów dziadka. W miarę, jak bohaterowie oddalają się od rodzinnego miasta, nudna wycieczka zmienia się w jedno z najważniejszych wydarzeń w ich życiu. Ciągłe przebywanie razem wydobywa na jaw skrywane problemy i doprowadza do niespodziewanych wydarzeń" - informuje dystrybutor czeskiego komediodramatu.

Wśród bohaterów są m.in. trzy kobiety - Zuzanna, Ilona i Milada. Zuzanna zastanawia się, czy powinna porzucić swojego męża Pawła i związać się z odnoszącym sukcesy malarzem-abstrakcjonistą. Jej ciężarna siostra Ilona - zmęczona matka niesfornego Leona - uważa, że jest niedoceniana przez własnego męża. Z kolei matka Zuzanny i Ilony - Milada - czuje się coraz bardziej niepotrzebna; stara się stłumić to uczucie, składając nieustannie wizyty w domu Ilony i oferując jej swoją pomoc. Taką "uczynnością" doprowadza do wściekłości męża Ilony.

d20lhf1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20lhf1