Trwa ładowanie...

Film z Magdaleną Boczarską walczy o nagrodę w USA

Magdalena Boczarska ma naprawdę dobry rok. "Sztuka kochania" z jej kreacją ginekolożki Michaliny Wisłockiej jest najchętniej oglądanym polskim filmem 2017 roku, a kolejna produkcja z udziałem aktorki - "Na drodze" Bartosza Nowackiego - zakwalifikowała się do konkursu w ramach L.A. Shorts International Film Festival.

Film z Magdaleną Boczarską walczy o nagrodę w USAŹródło: Materiały prasowe
dlbyqjn
dlbyqjn

W krótkometrażowym obrazie Magdalena Boczarska wciela się w kobietę, która podczas długiej podróży zabiera autostopowicza. Mężczyzna od samego początku nie wzbudza zaufania, a kobieta, czując niepokój i narastające zagrożenie, postanawia zabrać kolejną osobę. W zamkniętej przestrzeni auta między trójką nieznajomych nawiązuje się pełna napięcia gra. Bohaterowie skrywają tajemnice, które ujawniając się małymi krokami, doprowadzą do tragicznych w skutkach wydarzeń.

W obsadzie znaleźli się również Szymon Bobrowski, Adam Bobik, Przemysław Bluszcz i Jakub Papuga. Pod tym adresem można znaleźć serię teaserów produkcji.

L.A. Shorts to jeden z największych i najbardziej prestiżowych festiwali krótkiego filmu na świecie. Jago laureaci trafiają na listę filmów nominowanych do OSCARA oraz nagrody BAFTA.

dlbyqjn

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 2-10 sierpnia.

dlbyqjn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlbyqjn