Trwa ładowanie...
20-11-2006 11:46

Firma Bagińskiego produkuje kolejną animację

Share
Firma Bagińskiego produkuje kolejną animację
d270f65

Studio Platige Image, w którym powstała nominowana do Oscara "Katedra" oraz nagrodzona BAFTA "Sztuka spadania", wraz z Damianem Nenowem, studentem Animacji i Filmowych Efektów Specjalnych PWSFTviT w Łodzi, przystąpiło do wspólnej pracy przy filmie "Paths of Hate".

Po półrocznej przerwie, od ukończenia "Wielkiej ucieczki" (poprzedniego filmu Damiana Nenowa), studio zaangażowało się w produkcję kolejnej animacji tego twórcy zatytułowanej "Paths of Hate", tym razem realizowanej na potrzeby kina.

"Paths of Hate" to film o tym, iż człowiek każdego dnia nieprzytomnie podąża w stronę samodestrukcji, unicestwienia i ślepej zawziętości pozostawiając za sobą kolejne krwawe ślady, ścieżki nienawiści.

d270f65

Istotą filmu jest połączenie komiksowej stylistyki z patetyczną ścieżką dźwiękową, nawiązującą do form klasycznych. W przypadku filmu "Paths of Hate" zastosowanie charakterystycznej plastyki komiksu wydało się reżyserowi właściwym środkiem pozyskania osobliwej w swoim charakterze narracji. Kompozytorem ścieżki dźwiękowej do filmu jest Tobiasz Staniszewski.

Już teraz pod adresem www.pathsofhate.com można obejrzeć pierwszy zwiastun promujący film, natomiast z końcem bieżącego roku pojawi się strona internetowa poświęcona tej produkcji.

Planowane ukończenie filmu to wiosna 2007 roku.

foto PISF

d270f65
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d270f65