Trwa ładowanie...
bruno
28-05-2009 12:12

Gejowska Brünomania już w Polsce

Gejowska Brünomania już w PolsceŹródło: Monolith Films
d4lvqlk
d4lvqlk

Brüno, nowa postać stworzona przez kontrowersyjnego Sachę Barona Cohena (Borat i Ali G)
, podbija serca Polaków. Brüno ma jüż swoje profile na Naszej-klasie i Facebooku, a grono jego znajomych z dnia na dzień się powiększa.

Wystartował także konkürs na polskie tłümaczenie wywiadów, które Brüno przeprowadził z licznymi, nieraz najdziwniejszymi, postaciami.

Główną nagrodą w konkürsie jest możliwość wzięcia üdziałü w tłümaczeniü całkowitego filmü z Brünem w roli głównej. Dodatkowo nazwisko czempiona zostanie wymienione w napisach końcowych filmü w kinie. A żeby nie było mało, organizatorzy gwarantüją wjazd na specjalny pokaz filmü Brüno nie tylko dla czempiona, lecz dla 100 jego przyjaciół. Na podstawie najlepszych tłumaczeń powstanie także słownik Brüno-mowy.

Film "Brüno" jest wülgarny, szoküjący… i przerażająco śmieszny! Sacha Baron Cohen („Borat” i „Ali G Indahouse”) tym razem wciela się w rolę aüstriackiego prezentera telewizji. Postanawia wyjechać do Stanów, aby zdobyć sławę i stać się najpopularniejszym Austriakiem od czasów Adolfa Hitlera. Adopcja czarnoskórego chłopca, wymienionego na iPoda? Zaciągnięcie się do wojska w mündurze od Dolce&Gabbana? Próba zmiany orientacji seksüalnej na hetero? Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych!

Film w polskich kinach od 10 lipca.

d4lvqlk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lvqlk