Trwa ładowanie...
d15jw1y

Goryl Śnieżek w Barcelonie

Najnowsze informacje
2.8
(20 głosów)
Oceń:
d15jw1y

„Goryl Śnieżek w Barcelonie” (tytuł oryginalny Floquet de Neu) to hiszpański film, łączący w sobie cechy produkcji animowanej jak i fabularnej. Za reżyserię odpowiada Andrés G. Schaer, zaś scenariusz napisali Amèlia Mora i Albert Val. Muzykę skomponował Zacarías M. de la Riva.

Bohaterem filmu jest Śnieżek, wyjątkowy mieszkaniec ogrodu zoologicznego – jedyny biały goryl na świecie. Jego gęste, śnieżne futro wywołuje zachwyt wszystkich dzieci, ale dla innych człekokształtnych lokatorów zoo małpiszon-albinos jest źródłem wstydu. Odtrącony i wyszydzany postanawia wyruszyć w sekretną misję do samego serca wielkiego miasta, gdzie rezyduje wszechwładna wróżka, która jako jedyna może przemienić go w zwykłego goryla.

W pogoni za lepszym futrem Śnieżek, panda i ich wesoła banda przeżyją mnóstwo przygód w malowniczej Barcelonie. Przyjdzie im zmierzyć się z gorylem rozmiaru XXXL - panem Kongiem. Czeka ich także pojedynek ze złoczyńcą zwanym Luc de Sac, który chce uwięzić białego goryla i wykorzystać w magicznym eksperymencie.

W filmie „Goryl Śnieżek w Barcelonie” w rolach głównych zagrali: Elsa Pataky - Czarownica z Północy, Pere Ponce - Luc de Sac, Elsa Anka – Nauczycielka, Anna Gras - Służąca Luca de Sac, Pablo Vázquez – Syn, Fèlix Pons – Daniel, Claudia Abate – Paula.

Goryl Śnieżek w Barcelonie
Tytuł oryginalny

Floquet de Neu

Gatunek

przygodowy, animowany, komedia

Kraj produkcji

Hiszpania

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

25.05.2012

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15jw1y
d15jw1y
d15jw1y