Trwa ładowanie...
d19okjv

Gra życia

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Gra życia to poruszająca opowieść o tym, że marzenia mogą się spełnić w najmniej oczekiwany sposób
d19okjv
1
WP Film
Źródło: WP Film

Gra życia – opis

Gra życia to dramat, który powstał w 2011 roku. Został napisany i wyreżyserowany przez Dona Handfielda. Występują w nim Brian Presley, Melanie Lynskey i Kurt Russell. Scott (w tej roli Brian Presley) był kiedyś bardzo utalentowanym piłkarzem, najlepszym zawodnikiem ligi młodzieżowej, przed którym kariera stała otworem. Cieszył się uznaniem trenera (tu mamy okazję podziwiać Kurta Russella), kolegów oraz wielbicielek. Podczas najważniejszego meczu sezonu doznaje poważnej kontuzji kolana, która rujnuje jego plany życiowe. Doprowadziło to do tego, że Scott został farmerem, jednak nie wiedzie mu się – ma kłopoty finansowe i jest bliski załamania, próbuje popełnić samobójstwo. Niespodziewanie los daje mu jeszcze jedną szansę i przenosi Scotta w czasie do szkolnych lat. Bohater, mając na uwadze wydarzenia z przeszłości, postanawia zmienić swoje życie.

Gra życia – ciekawostki

Kiedy Scott budzi się i próbuje uruchomić ciężarówkę, można wyraźnie zauważyć, że igła wskaźnika paliwa pokazuje pełny zbiornik. W następnej scenie, kiedy nie można uruchomić samochodu, widać, że wskaźnik paliwa pokazuje, że zbiornik jest pusty.

Zdjęcia Gry życia kręcono w Coopersville (Michigan, USA) w lipcu i sierpniu 2010 roku.
Główną lokalizacją kręcenia filmu była Coopersville, Michigan na stadionie piłkarskim Coopersville High School. Dodatkowe zdjęcia miały miejsce w Grand Rapids, Ravenna Township i River View High School w Warsaw, Ohio. Jedna scena powstała na stadionie Ohio w dniu 23 października 2010 r. podczas gry w piłkę nożną w stanie Ohio. Po raz pierwszy w filmie został pokazany stadion Ohio. Film miał ograniczoną dystrybucję i rozczarowującą sprzedaż.

Gra życia – nagrody

W 2013 roku podczas Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films w Stanach Zjednocznych film Gra życia zdobył nagrodę Saturn Award w kategorii Best DVD/Blu-Ray Release.

Gra życia
Tytuł oryginalny

Touchback

Gatunek

fantasy, dramat, sportowy

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

28.09.2011

Czas trwania

118 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19okjv
d19okjv
d19okjv