WP
WP

Grinch - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Animacja "Grinch" to kolejna produkcja, która przedstawia historię zielonego, futrzastego stwora, który co roku stara się zepsuć gwiazdkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP
"Grinch" to kolejna historia o zielonym stworku nienawidzącym świąt Youtube.com - stopklatki
Podziel się

Grinch – zarys fabuły

Animacja "Grinch" to historia zgryźliwego zielonego stwora, który ponad wszystko nie przepada za świętami. Mieszka w swojej samotni, z dala od Ktosiowa, ale co roku słyszy radosne kolędowanie i widzi oślepiający blask światełek choinkowych. W tym roku mieszkańcy zapowiadają trzykrotnie huczniejsze świętowanie gwiazdki, co doprowadza Grincha do szału.

Obmyśla zatem złowieszczy plan. Postanawia ukraść wszystkie prezenty, a tym samym pozbawić Ktosiowian radości z celebrowania świąt. Wszystko zdaje się iść po jego myśli. Jednak czy na pewno Grinchowi uda się pokrzyżować plany świętujących?

WP

Film animowany "Grinch" to urocza opowieść o samotnym, zawiedzionym w dzieciństwie stworku, który za wszelką cenę próbuje dowieść swoich racji. Propozycja jednakowo dla najmłodszych, jak również dorosłych.

Grinch – ciekawostki

  • Grinch to postać wykreowana przez Dr. Seussa, autora licznych książek, w tym właśnie "How the Grinch Stole Christmas!".
  • To drugi raz, gdy Grinch pojawia się na ekranie. Wcześniej w tę postać w filmie aktorskim "Grinch:świąt nie będzie" wcielił się Jim Carrey. Warto zaznaczyć, że fabuły tych dwóch filmów nie są identyczne.
  • Premiera filmu "Grinch" początkowo zapowiadana była na listopad 2017 roku, jednak chciano uniknąć rywalizacji z animacją Sony Animation "Pierwsza Gwiazdka" (2017).

Zobacz inne najlepsze filmy o świętach 2018 roku.

Tytuł oryginalny

Grinch

Gatunek

animacja

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone, Chiny

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

06.11.2018

Data polskiej premiery

30.11.2018

Czas trwania

90 min.

WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
WP
WP