Trwa ładowanie...
dyqanp9

''Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy'': Poznaj córkę księżniczki Lei

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy'': Poznaj córkę księżniczki Lei
dyqanp9

Billie Lourd, córka Carrie Fisher, doczeka się kinowego debiutu u boku mamy w filmie "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy".

W sieci pojawiły się zdjęcia 23-latki. Widzimy na niech dziewczynę z charakterystycznymi, warkoczowymi obwarzankami. Rola, która zagra Billie Lourd jest owiana tajemnicą, ale mówi się, iż wcieli się w młodszą wersję księżniczki Lei, którą ponownie portretuje jej mama, Carrie Fisher.

Młoda aktorka przyznała, że czasem wyzywa mamę na pojedynki na miecze świetle. - Powiedzmy, że bardziej doświadczony Jedi zazwyczaj wygrywa - mówi Lourd. Fotki można obejrzeć w magazynie "People", pod tym adresem.

dyqanp9

Akcja nowej produkcji "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" rozgrywa się 30 lat po wydarzeniach z "Powrotu Jedi". W nowej części kosmicznej opowieści do swoich ról wracają Mark Hamill, Harrison Ford i Carrie Fisher, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker i Warwick Davis. Ponadto na ekranie pojawią się Oscar Isaac, John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Domhnall Gleeson, Lupita Nyong'o, Gwendoline Christie, Crystal Clarke, Pip Anders i Max von Sydow. Dzieło wyreżyserował J.J. Abrams, który również - razem z Lawrence'em Kasdanem - napisał scenariusz.

"Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" trafi do naszych kin 18 grudnia.

Billie Lourd ma na koncie udział w serialu "Scream Queens".

dyqanp9

Podziel się opinią

Share

dyqanp9

dyqanp9