Trwa ładowanie...
d2gcq5e

Hansel i Gretel: Łowcy czarownic

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d2gcq5e

„Hansel i Gretel: Łowcy czarownic” (ang. Hansel and Gretel: Witch Hunters) to klasyczna historia o Jasiu i Małgosi w zaskakującej konwencji horroru i kina akcji. Za reżyserię obrazu odpowiada Tommy Wirkola, zaś scenariusz napisali D.W. Harper oraz Tommy Wirkola. Muzykę skomponował Atli Örvarsson, a za produkcję odpowiadają Will Ferrell, Adam McKay oraz Kevin Messick. Pierwotnie premiera produkcji planowana była na marzec 2012 roku. Producenci postanowili ją jednak przesunąć niemal o rok - do stycznia 2013.

„Hansel i Gretel: Łowcy czarownic” opowiada o dalszych losach Jasia i Małgosi, bohaterów baśni braci Grimm. Minęło piętnaście lat od konfrontacji z Babą Jagą w piernikowej chatce. Jaś i Małgosia są już dziś dojrzałymi ludźmi. Mimo to rodzeństwo nadal łączy niezwykła misja.

Spotkanie z wiedźmą odmienia ich na zawsze... i sprawia, że zaczynają odczuwać żądzę krwi. Dorosłe już rodzeństwo to zdeterminowani i utalentowani łowcy głów w 100% pochłonięci tropieniem czarownic i zemstą. Kiedy jednak na niebie pojawia się Krwawy Księżyc, a niewinne dzieci muszą zmierzyć się z nocnymi koszmarami, Hansel i Gretel stawiają czoła złu wszystkich czarownic, na jakie kiedykolwiek polowali – złu, które skrywa tajemnicę ich przerażającej przeszłości.

W filmie w rolach głównych zagrali: Jeremy Renner jako Jaś, Gemma Arterton – Małgosia, Famke Janssen – Muriel, Ingrid Bolsø Berdal - Wiedźma z rogami, Peter Stormare – Berringer, Zoe Bell - Wysoka Czarownica, Derek Mears – Edward, Thomas Mann – Ben, Pihla Viitala – Mina, Thomas Scharff – Ojciec, Isaiah Michalski - Mały chłopiec, Cedric Eich - Młody Jaś.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gcq5e
d2gcq5e
d2gcq5e