Trwa ładowanie...
04-10-2011 03:03

HBO odkodowane dla "Bez tajemnic"

HBO odkodowane dla "Bez tajemnic"
d45ezrb
d45ezrb

Od 17 października na antenie HBO będzie można oglądać serial "Bez tajemnic". Prapremierowy odcinek będzie można obejrzeć już 16 października, kiedy program zostanie na cały dzień odkodowany.

Bohaterem serialu jest psychoterapeuta Andrzej Wolski. Każdego dnia przyjmuje swoich pacjentów, którzy zwierzają się ze swoich najskrytszych przeżyć, doświadczeń, czarnych myśli. Każda postać to oddzielna, skomplikowana historia.

W głównej roli zobaczymy Jerzego Radziwiłowicza. W poniedziałki w jego gabinecie zasiada młoda lekarka Weronika, w którą wciela się Małgorzata Bela. Wtorki to dzień komandosa Szymona Kowalczyka, którego gra Marcin Dorociński. Środa zarezerwowana jest dla najmłodszej pacjentki, nastoletniej Zosi Werner - w tej roli debiutująca Aleksandra Kusio. W czwartek na kozetce zasiada małżeństwo Skotnickich (Ilona Ostrowska i Łukasz Simlat). Piątki należą natomiast do superwizorki Andrzeja, Barbary Lewickiej, którą kreuje Krystyna Janda.

Reżyserami serialu są Anna Kazejak i Jacek Borcuch, natomiast autorami zdjęć Michał Englert i Mateusz Wichłacz. Szefem zespołu scenarzystów jest Przemysław Nowakowski.

Na "Bez tajemnic" składa się z 45 odcinków. Terapie poszczególnych bohaterów będzie można śledzić od 17 października przez kolejnych dziewięć tygodni od poniedziałku do piątku o godz. 20.10 w HBO i HBO HD.

Serial został zrealizowany na podstawie oryginalnego scenariusza izraelskiego "BeTipul" oraz amerykańskiej wersji zatytułowanej "In Treatment".

d45ezrb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45ezrb