Trwa ładowanie...
d333ax1

Hick

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d333ax1

„Hick” to amerykański komediodramat z 2011 roku. Za kamerą stanął Derick Martini, autor niezależnego dramatu "Lymelife". Autorką scenariusza jest Andrea Portes, autorka książki o tym samym tytule, na podstawie której powstał film. Produkcją zajął się Steven Siebert i Christian Taylor. Muzyke skomponowali Bob Dylan oraz Larry Campbell.

Bohaterką filmu jest 13-letnia Luli McMullen, która postanawia uciec ze zdezelowanego domu w Nebrasce i udać się do Las Vegas. Podczas podróży dziewczynka poznaje całą prawdę o pozbawionych korzeni Amerykanach. Luli odkrywa także korzyści i zagrożenia, jakie wynikają z jej własnej seksualnej ciekawości. Uzbrojona w pistolet dziewczyna rusza w samotną podróż. Po drodze poznaje Eddiego, rozchwianego emocjonalnie buntownika, i uzależnioną od kokainy Glendę.

W roli głównej zagrała Chloe Moretz. W pozostałych rolach wystąpili: Juliette Lewis jako Tammy, Blake Lively – Glenda, Alec Baldwin – Beau, Rory Culkin – Clement, Eddie Redmayne - Eddie Kreezer, Anson Mount – Nick, Shaun Sipos – Blane.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d333ax1
d333ax1
d333ax1