Trwa ładowanie...
hobbit
01-04-2014 18:18

Hobbit: Pustkowie Smauga, już 22 kwietnia na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD!

Hobbit: Pustkowie Smauga, już 22 kwietnia na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD!Źródło: Forum Film
d16xtsc
d16xtsc

Dalsze przygody Bilbo, Gandalfa i drużyny Krasnoludów oraz ich podróż przez Śródziemie zachwycą widzów w superprodukcji „Hobbit: Pustkowie Smauga”. Obraz zrealizowany wspólnie przez New Line Cinema i Metro-Goldwyn-Mayer debiutuje w wydaniach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD już 22 kwietnia w ofercie Galapagos Films.

Hobbit: Pustkowie Smauga”, druga część filmowej trylogii zrealizowanej na podstawie niezwykle popularnego arcydzieła „Hobbit, czyli tam i z powrotem”, została wyreżyserowana przez zdobywcę Oscara® Petera Jacksona, który wspólnie z Carolynne Cunningham, Zane Weiner i Fran Walsh podjął się również produkcji obrazu. Pierwsza część trylogii zatytułowana „Hobbit: Niezwykła podróż” była najpopularniejszym tytułem na rynku wideo w roku 2013 w USA.

Ian McKellen powraca jako Gandal Szary, wspólnie z odtwarzającym postać Bilbo Martinem Freemanem i Richardem Armitrage wcielającym się w rolę Thorina Dębowej Tarczy. W pełnej gwiazd międzynarodowej obsadzie filmu znaleźli się ponadto Benedict Cumberbatch, Evangeline Lilly, Lee Pace, Luke Evans, Stephen Fry, Ken Stott, James Nesbitt oraz Orlando Bloom jako Legolas. W superprodukcji wystąpili ponadto Mikael Persbrandt, Sylvester McCoy, Aidan Turner, Dean O’Gorman, Graham McTavish, Adam Brown, Peter Hambleton, John Callen, Mark Hadlow, Jed Brophy, William Kircher, Stephen Hunter, Ryan Gage, John Bell, Manu Bennett i Lawrence Makoare.

Hobbit: Pustkowie Smauga” będzie dostępny w 4-dyskowym wydaniu Blu-ray 3D™, 2-dyskowym wydaniu Blu-ray™ oraz w 2-dyskowym wydaniu specjalnym DVD.

d16xtsc

Edycja Blu-ray 3D™ zawierać będzie kinową wersję filmu w 3D, w wysokiej rozdzielczości oraz 2D w wysokiej i standardowej rozdzielczości oraz dysk Blu-ray z dodatkami specjalnymi. W wydaniu Blu-ray fani otrzymają kinową wersję filmu w wysokiej rozdzielczości oraz dysk z dodatkami specjalnymi, a w wydaniu DVD kinową wersję filmu w standardowej rozdzielczości oraz płytę z materiałami dodatkowymi.

OPIS FILMU

Hobbit: Pustkowie Smauga” opowiada o dalszych przygodach Bilbo Bagginsa, który, w towarzystwie czarnoksiężnika Gandalfa Szarego i trzynastu Krasnoludów pod wodzą Thorina Dębowej Tarczy, wyrusza w epicką podróż do Samotnej Góry i utraconego królestwa Krasnoludów - Ereboru.

Drużyna wędruje na wschód spotykając po drodze niedźwiedzia-wojownika Beorna oraz stawia czoła gigantycznym pająkom w owianej złą sławą Mrocznej Puszczy. Po ucieczce z niewoli u leśnych Elfów, Krasnoludy ostatecznie docierają do Samotnej Góry, gdzie muszą zmierzyć się z największym ze wszystkich niebezpieczeństw – przerażającą bestią – smokiem Smaugiem. Spotkanie to wystawi na próbę ich odwagę, przyjaźń oraz sens całej wypraw.

WYDANIA BLU-RAY 3D™, BLU-RAY™ I DVD

Film „Hobbit: Pustkowie Smauga” na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD zadebiutuje w Polsce już 22 kwietnia, w niecałe 4 miesiące po premierze kinowej. Wydania zawierają film w polskiej wersji językowej (dubbing i napisy) oraz wyjątkowe dodatki specjalne:
• PETER JACKSON ZAPRASZA NA PLAN FILMOWY Zobacz filmowe wyzwania i wybierz się z reżyserem w podróż do Mrocznej Puszczy, Miasta Na Jeziorze i Dale – to tam były kręcone najbardziej niesamowite sceny z filmu.
• MATERIAŁY PRODUKCYJNE: Udaj się za kulisy filmu.
• NOWA ZELANDIA: DOM ŚRÓDZIEMIA, część 2

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu: facebook.com/MojeFilmyDVD

d16xtsc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16xtsc