Trwa ładowanie...
dgogrk9

Huśtawka

Najnowsze informacje
3.4
(30 głosów)
Oceń:
3
dgogrk9

Film "Huśtawka" jest pogodnym choć bezlitosnym obrazem mężczyzny uwikłanego w trójkąt małżeński. 35 letni Michał ma piękną żonę Annę, uroczą córeczkę Justynkę, ale jest zakochany w Karolinie. Michał jest wytworem naszych czasów, mężczyzną, który chce zjeść ciastko i mieć ciastko. Prawdziwym powodem dlaczego się nie rozwodzi jest odpowiedzialność za żonę i za dziecko. Nie chce nikogo ranić ale nie chce też zrezygnować z miłości. Sytuacja się komplikuje kiedy Karolina stawia mu ultimatum.

Pozornie, wybór bohatera dotyczy tylko kobiet, ale w rzeczywistości bohater musi przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie jak chce dalej żyć. Czy wybierze świat Anny: sterylny, wyprany z emocji, ale bezpieczny czy świat Karoliny: prawdziwy do bólu, pełen emocji ale i pełen zagrożeń?

Finałem filmu jest moment wyboru Michała. Czy zdecyduje się zostać z żoną, czy wybierze miłość, wiedząc, że za każdym razem zrani siebie i innych? Pytanie o to, kiedy bardziej ranimy: odchodząc, czy zostając, będzie sobie musiał zadać także widz...

Huśtawka
Tytuł oryginalny

Huśtawka

Gatunek

dramat, komedia, obyczajowy

Kraj produkcji

Polska

Rok produkcji

2010

Data światowej premiery

17.09.2010

Czas trwania

94 min.

Obsada

Podziel się opinią

3

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgogrk9
dgogrk9
dgogrk9