Trwa ładowanie...

Izabella Scorupco kocha kalifornijskie słońce

Share
Izabella Scorupco kocha kalifornijskie słońce
d3d1qpk

[

]( http://www.efakt.pl )
Izabella Scorupco (39 l.) miała szansę na karierę w iście hollywoodzkim stylu, ale wybrała życieżycie rodzinne. I z całą stanowczością twierdzi, że dom jest dla niej najważniejszy.

d3d1qpk

Aktorka ma na swoim koncie wiele różnych ról, ale dla Polaków już na zawsze pozostanie Heleną Kurcewiczówną z „Ogniem i mieczem”.

W tym roku mija dokładnie dziesięć lat od ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza. Co w tym czasie wydarzyło się w życiu Izabelli Scorupco? Przede wszystkim aktorka znalazła szczęście u boku drugiego męża Jeffrey'a Raymonda, z którym ma sześcioletniego syna Jacoba.

To z obecnym partnerem wychowuje też 12-letnią córkę Julię, ze związku z hokeistą Mariuszem Czerkawskim. – Jestem osobą, która ceni przede wszystkim radość w życiu prywatnym – wyznała szczerze w jednym z wywiadów i wygląda na to, że nie była to z jej strony tylko pusta deklaracja. Ważny jest dom Od wielu lat mieszka w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych, ale niewielki ma to związek z jej karierą. Ostatnią znaczącą rolę zagrała pięć lat temu w „Egzorcyście”.

d3d1qpk
d3d1qpk
d3d1qpk
d3d1qpk