Trwa ładowanie...
d2p1jnr

Zmienił się nie do poznania. Tak teraz wygląda filmowy brat Kevina

Pamiętacie filmowego Buzza? Starszy brat Kevina zmienił się nie do poznania. Jak teraz wygląda? Zobaczcie sami...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jak zmienił się odtwórca roli Buzza?
Jak zmienił się odtwórca roli Buzza? (kadr z filmu)
d2p1jnr

"Kevina samego w domu" oglądał chyba każdy. Produkcja zdobyła ogromną popularność. W Polsce oglądanie tego filmu stało się już bożonarodzeniową tradycją, bo "Kevin" jest puszczany co roku w Boże Narodzenie w telewizji. Rodziny zasiadają przed odbiornikiem i wspólnie oglądają produkcję Chirsa Columbusa.

W filmie wystąpili znani aktorzy. Widzowie mogli podziwiać młodego Macaulaya Culkina, Catherine O'Harę, Joe Pesciego, Daniela Sterna oraz Devina Ratraya. Większość wie, jak wygląda dorosły Kevin, jego mama, czy złodziejaszek Harry Lyme. Jak zmienił się jednak brat Kevina, Buzz?

d2p1jnr

Jak zmienił się Buzz, brat Kevina samego w domu?

Devin Ratray urodził się 11 stycznia 1977 roku w Nowym Jorku. Aktor miał zaledwie 13 lak, kiedy wystąpił w "Kevinie samym w domu". Jednak to nie była jego pierwsza rola. Devin zadebiutował rok wcześniej w filmie "Gra o wysoką stawkę".

Aktor ma konta w mediach społecznościowych, ale niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. Devin nie zrobił spektakularnej kariery filmowej. Na swoim instagramowym profilu często wrzuca nowe posty. Chętnie dzieli się z fanami chwilami ze swojego życia.

Poza aktorstwem Devin Ratray zajmuje się muzyką. Filmowy Buzz jest wokalistą, autorem tekstów i gitarzystą w zespole Little Bill and the Becykeys.

Zobacz także: #dziejesiewkulturze: gwiazda filmu ''Kevin sam w domu'' znowu szaleje

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2p1jnr

Podziel się opinią

Share
d2p1jnr
d2p1jnr