Trwa ładowanie...
Megafon.pl
Aktualności

James Cameron rusza z kolejnymi "Avatarami" w wakacje. Fani czekali na to 8 lat

James Cameron ujawnił swój plan odnośnie nadchodzących sequeli "Avatara". Jeśli wszystko pójdzie z planem, już latem rozpoczną się zdjęcia.
Share
Sam Worthington i Zoe Saldana
Sam Worthington i Zoe SaldanaŹródło: Megafon.pl Materiały Prasowe
d2qe0o6

- Nie skupiam się na "Avatarze 2", lecz na "Avatarze 2,3,4 i 5" jednocześnie - tłumaczy reżyser. *- Takie jest moje podejście. Powstają równolegle. Właśnie zakończyłem scenariusz do "Avatara 5", teraz zaczynam aktywne przygotowania. W sierpniu będę pracował z aktorami przy ujęciach motion capture. Wszystko jest zaprojektowane i ruszamy pełną parą. Czuję się, jakbym właśnie wyszedł z więzienia, bo przez ostatnie dwa lata byłem zajęty tylko pisaniem. Tymczasem ja lubię życie, a niekoniecznie wieczne pisanie. *

Filmy mają wejść do kin kolejno w grudniu 2018, 2020, 2022 i 2023 roku. Data piątego obrazu nie jest znana.

d2qe0o6

- To nie będzie cykl, ale jedna wielka produkcja - tłumaczył wcześniej James Cameron. *- Będziemy kręcić to bardziej jako miniserię. *

Przypomnijmy, że przedstawiony widzom w 2009 roku "Avatar" okazał się kinowym rekordzistą i zarobił 2,8 miliarda dolarów. Opowiadał o odległej planecie - Pandorze - na której ludzie natykają na rasę wyjątkowo związaną z naturą.

W głównych rolach można było podziwiać Sama Worthingtona, Zoe Saldanę i Sigourney Weaver. Cameron nie tylko wyreżyserował dzieło, ale również napisał jego scenariusz. Twórca szykuje również dokumentalny serial o historii science fiction.

d2qe0o6

Podziel się opinią

Share
d2qe0o6
d2qe0o6