Trwa ładowanie...
d1zkun0

Jeff Wolfe

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d1zkun0
vimeo
Źródło: vimeo

Jeff Wolfe – kariera zawodowa

Jeff Wolfe jest kaskaderem, aktorem akcji, reżyserem i drugim reżyserem. Licznej publiczności znany jest przede wszystkim z filmu The Green Lantern (2011), gdzie zagrał u boku Ryana Reynoldsa oraz z filmu Drive (2011) z Ryanem Goslingiem. Na swoim koncie ma udziały w wielu nagraniach filmowych i telewizyjnych, takich, jak The Closer and House MD. Jeff Wolfe rozpoczął naukę sztuk walki w wieku 13 lat, studiując Jujitsu. Następnie studiował Taekwondo, przeprowadził się do Wushu, gdzie był głównym instruktorem przez 5 - 6 lat.
Jeff Wolfe posiada 20-letnie doświadczenie w sztukach walki. Może poszczycić się nim w filmach akcji z takimi postaciami, jak Dwayne Johnson, Jet Li, Jackie Chan. Swoją pracę Jeff Wolfe zaczynał w 1989 roku na planie produkcji East L.A. Warriors, gdzie zdobył szerokie doświadczenie w zakresie akrobatyki, jazdy wyczynowej, sztuk walki, walki mieczem, walki z ogniem. Powzięte umiejętności sprawiły, że Jeff Wolfe stał się cenionym aktorem i wniósł swój wkład, między innymi, do komedii akcji, takich, jak "She Spies," "CSI-Miami" – jako koordynator kaskaderów. Zdobyta wiedza przydała się do pracy nad filmami fabularnymi – przygodowym "Hidalgo," thrillerem Chucka Norrisa "The Cutter" i filmem z 2014 roku - "Lost." Jeff Wolfe kontynuował pracę na dużym ekranie jako kaskader w filmie Piraci z Karaibów. Skrzynia umarlaka oraz w innych jego sequelach. W 2008 roku w produkcji Marvela Comica, "Punisher: War Zone," zastępował w scenie kaskederskiej aktora Raya Stevensona. Jeff Wolfe znany jest także z występów wyczynowych w filmie Captain America: The First Avenger. Pracował także jako kaskader w serialu telewizyjnym Stalker oraz zagrał w filmie Bolden (2015) przedstawiającym życie Buddy'ego Boldena, pierwszego Koronnego Króla Nowego Orleanu i kluczowej postaci w rozwoju stylu jazzu w Nowym Orleanie.
Oprócz występów w telewizji i filmach, ostatnio można go podziwiać w reklamach i teledyskach jako koordynatora kaskaderów.

Jeff Wolfe – nagrody

Jeff Wolfe to zdobywca Taurus World Stunt Award for Best Fight w 2004 roku za rolę w filmie Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły.
Jeff Wolfe otrzymał także nagrodę Emmy Award w kategorii Wybitna koordynacja pracy kaskaderów - serial dramatyczny, miniserial lub film telewizyjny (Outstanding Stunt Coordination for a Drama Series at the Creative Arts) w Los Angeles w 2013 roku.
Jeff Wolfe został nominowany do Nagrody Gildii Aktorów Ekranowych w kategorii Wybitny występ zespołu kaskaderskiego w filmie kinowym.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zkun0
d1zkun0
d1zkun0