Trwa ładowanie...
d41m7b6
Aktualności

Jennifer Garner nie zamierza pracować z J.Lo

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Garner nie zamierza pracować z J.Lo
d41m7b6

Jennifer Garner odrzuciła propozycję wcielenia się w postać Pameli Ewing w pełnometrażowej wersji serialu "Dallas" bo nie chciała spotkać się na planie z Jennifer Lopez.

Aktorka otrzymała ofertę wystąpienia w nowym projekcie od reżyser Gurinder Chady. Garner poważnie rozważała przyjęcie roli, jednak ostatecznie ją odrzuciła, kiedy wyszło na jaw, że w produkcji wystąpi także Jennifer Lopez, była dziewczyna męża Garner, Bena Afflecka. JENNIFER GARNER W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ - Jennifer naprawdę była zainteresowana przyjęciem roli, ale zapewne czuła, że sytuacja stanie się mocno niezręczna - powiedziała osoba związana z produkcją. - Obie są profesjonalistkami, ale to mogło mimo wszystko wytworzyć niezdrową atmosferę i Garner czuła, że nie musi w tym brać udziału.

"Dallas" po raz pierwszy pojawiło się w telewizji CBS w 1978 roku i było wyświetlane aż 14 lat. Słynny odcinek "Who Shot J.R.?" obejrzała jedna z największych widowni w historii amerykańskiej telewizji. Serial, który ciągle można obejrzeć w telewizjach wielu krajów, zarobił ponad miliard dolarów.

W realizację kinowej wersji jako producenci zaangażowani są: Michael Costigan oraz autor serialu David Jacobs. Scenariusz napisał Robert Harling. Garner zakończyła zdjęcia do "Catch and Release", który oczekuje na premierę. Pracowała również nad animacją "Pajęczyna Charlotty", gdzie udzielała głosu postaci Sussy. JENNIFER LOPEZ WYGLĄDA RÓWNIE PIĘKNIE

d41m7b6

Podziel się opinią

Share
d41m7b6
d41m7b6