Trwa ładowanie...
12-06-2006 15:21

Jennifer Lopez się waha

Jennifer Lopez się waha
d25k7sc
d25k7sc

Wbrew wcześniejszym informacjom Jennifer Lopez nadal nie zdecydowała się na rolę w filmie "Dallas".

Jakiś czas temu podano, że latynoska aktorka i piosenkarka zagra w obrazie alkoholiczkę i cudzołożnicę Sue Ellen. Obok niej wystąpi John Travolta w roli J.R. Ewinga. Informację tę podała do publicznej wiadomości reżyserka Gurinder Chadha.

- Rozmawiałam na ten temat z Johnem Travoltą - mówi Lopez. - Powiedziałam mu, że prawdopodobnie zagram w "Dallas", ale jak na razie jeszcze nic nie zostało postanowione. JENNIFER LOPEZ W GALERII NOWYCH ZDJĘĆ Aktorka ma wątpliwości gdyż jej zdaniem rola nie jest dla niej zbyt wymagająca. - Sue Ellen to teksańska piękność, więc raczej nie będę miała problemów z wcieleniem się w tę postać.

d25k7sc

Lopez pracowała ostatnio nad dwoma niezależnymi produkcjami: biograficznym obrazie "El Cantante", gdzie wystąpiła u boku męża Marka Anthony'ego oraz thrillerze "Bordertown", w którym zagrał również Antonio Banderas.

"Dallas" po raz pierwszy pojawiło się w telewizji CBS w 1978 roku i było wyświetlane aż 14 lat. Słynny odcinek "Who Shot J.R.?" obejrzała jedna z największych widowni w historii amerykańskiej telewizji.

d25k7sc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25k7sc