WP
WP

Jerzy Zygmunt Nowak - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się
Data urodzenia

05.03.1940

Miejsce urodzenia

Kluczew

Filmografia

Fuks (1999) (Portier w szpitalu)

Popioły (1965) (Szwoleżer)

Mrzonka (1985) (Towarzysz z MSZ)

Punkt widzenia (1980) (1980) (Tragarz)

Awans (1974)

Błękitna strzała (1980) (Sąsiad w skrzypiących butach)

Rozmowy kontrolowane (1991) (Chłop)

Przybłęda (1981)

Wilczyca (1982) (Gamoniowaty lokaj)

Nad Niemnem (1986) (Fabian Bohatyrowicz)

Dekalog III (1988) (Lekarz)

Szwadron (1992) (Kula)

Sam pośród swoich (1985) (Ojciec Haneczki)

Osobisty pamiętnik grzesznika przez niego samego spisany (1985) (Samuel)

Wezwanie (1996) (1996) (Sędzia)

Brat naszego Boga (1997) (Rosyjski lekarz wojskowy)

Martwa fala (1970) (Marynarz)

Pismak (1984) (Agent aresztujący Rafała)

Wielka majówka (1981) (Strażnik w ZOO)

Boża podszewka II () (Partyzant)

Ślad na ziemi (serial) () (Przewodniczący ZSMP)

Nad Niemnem (serial) () (Fabian Bohatyrowicz)

Zakochani są między nami (1964) (Plażowicz)

Murmurando (1981) (Kierownik ośrodka)

Z przygodą na ty ()

Alabama (1984) (Maniuś)

Zaraza (1971) (Mężczyzna na postoju taksówek)

Jeździec na siwym koniu (1984) (Gospodarz)

Ortalionowy dziadek (1968) (Mężczyzna w kawiarni)

Kolega Pana Boga (1986)

Dziewczyna z Mazur () (Taksówkarz we Wrzoskowie)

Na Wspólnej () (Józef Bartczak)

Mama - nic (1992) (Policjant)

Fortuna (1972) (Wymieniający dolary w banku)

Jakub (1998) (Kierowca ciężarówki)

Godzina za godziną (1974) (Plutonowy Kozub)

Długa noc poślubna (1976) (Przewodniczący rady zakładowej)

Filip z konopi (1981) (Kolega Leskiego z pracy)

Tabliczka marzenia (1968) (Asystent w instytucie)

Trzy młyny (1984) (Chłop)

Vabank II czyli Riposta (1984) (Przodownik policji)

Ostatni dzwonek (1986) (1986) (Pijak u Czesławy)

U Pana Boga w ogródku (serial) () (Siemieniuk)

Meta (1971) (Mężczyzna w punkcie Toto-Lotka)

Dzikun (1987) (Kondrat)

U Pana Boga w ogródku (2007) (Siemieniuk)

Kryminalni () (Ochroniarz)

Zaginiona () (Pan Józef)

Dzień czwarty (1984) (Szabrownik)

Maszyna zmian. Nowe przygody (1996) (Strażnik)

Po upadku. Sceny z życia nomenklatury (1989) (Składający życzenia Ratajczakowi)

C.K. Dezerterzy (1985) (Slavik)

Przeklęte oko proroka czyli Handusz Bystry i jego przygody (1985) (chłop)

Zespół adwokacki (1994) (Franciszek Kozub)

Nieciekawa historia (1982) (Kelner w zajeździe)

Bicz boży (1966) (Kowalczyk, funkcjonariusz MO)

Ślad na ziemii (1978) (Przewodniczący ZSMP)

Przyłbice i kaptury (1985) (Gnatem)

Doktor Murek (1979) (Kelner)

Niezwykła podróż Baltazara Kobera (1988) (Policmajster)

Mistrz i Małgorzata (1988) (Nikołaj Iwanowicz)

Rzeka kłamstwa (1987) (Woźnica)

Ptaszka (1994) (Weterynarz)

Blisko, coraz bliżej (1986) (Teodor Pasternik)

Rykowisko (1986) (Dyplomata z MSZ)

Grzechy dzieciństwa (1981) (Nauczyciel matematyki)

Cesarskie cięcie (1987) (Ordynator porodówki)

WP
WP
WP