Trwa ładowanie...
ds9ofqm
ds9ofqm

Josh Zuckerman - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Miejsce urodzenia:

Los Altos, Kalifornia

Filmografia:

Austin Powers i Złoty Członek (2002) (Młody Dr Zło)

Przetrwać Święta (2004) (Brian Valco)

Krwawa uczta II: Powrót bestii (2008) (Kierowca)

Krwawa uczta (2005) (Hot Wheels)

CBGB (2012) (John Holmstrom)

Ukryta strategia (2007) (Student)

90210 () (Max Miller)

Sekspedycja (2008) (Ian)

Kyle XY () (Mark)

Gotowe na wszystko () (Eddie Orlofsky)

Josh Zuckerman WP Film
Podziel się

Josh Zuckerman – życiorys i kariera zawodowa

Josh Zuckerman to amerykański aktor urodzony 1 kwietnia 1985 roku w Los Altos, w Kalifornii. Ma czworo rodzeństwa. Uczęszczał tu do szkoły podstawowej Bullis-Purisima. Przygodę z aktorstwem zaczął w wieku dziesięciu lat szeregiem ról w pobliskim Teatrze Bus Barn z zespołem Los Altos Youth Theater. Przeniósł się do Los Angeles, aby kontynuować karierę aktorską po ukończeniu siódmej klasy w Egan Junior High School, gdzie został wybrany przewodniczącym uczniów. Josh Zuckerman był uczcniem The Buckley School w Sherman Oaks, Los Angeles, Kalifornia. W 2003 roku uczęszczał na Uniwersytet w Princeton, gdzie był członkiem bractwa Delta Kappa Epsilon. Debiut Josha Zuckermana przypadł w 2000 roku w muzycznym musicalu Disney Channel Geppetto u boku Julii Louis-Dreyfus i Drew Carey. Następnie przyjął gościnne role w serialach telewizyjnych NYPD Blue i Once and Again. Zadania te kontynuował podczas studiów, chociaż coraz bardziej skłaniał się ku pracy na dużym ekranie w szczególności w drugoplanowych rolach w świątecznej komedii romantycznej Surviving Christmas (Przetrwać Święta 2004), u boku Bena Afflecka i Jamesa Gandolfiniego oraz w czarnnej komedii Pretty Persuasion (Kochaj i mścij się 2005), w towarzystwie Evan Rachel Wood. W 2008 roku Josh Zuckerman wcielił się w postać Marka, w serialu Kyle XY na ABC Family. Rok później Josh Zuckerman zagrał w filmie Sex Drive rolę nastolatka, który udał się w podróż z dwójką przyjaciół aby spotkać się z dziewczyną, z którą rozmawiał online. Wcielił się także w postać Eddie Orlofsky w serialu Gotowe na wszystko. Josh Zuckerman zagrał również Maxa Millera w serialu CW 90210.

Josh Zuckerman – ciekawostki

Do roli w Austin Powers 3 Josh Zuckerman musiał ogolić swoją głowę.
Josh Zuckerman współpracował dwukrotnie z aktorką Angela Gacad. Oboje pojawili się w "Wonderful World of Disney": Geppetto (2000) i Surviving Christmas (2004).

ds9ofqm

Josh Zuckerman – nagrody

W 2002 roku Josh Zuckerman został nominowany do nagrody Young Artist Awards (Nagrody Młodych Artystów) w kategorii Najlepszy występ w filmie telewizyjnym lub specjalnym -główna rola męska za występ w filmie 'Twas the Night (2001) . Rok później również był nominowany do tej nagrody, jednakże w kategorii Najlepszy występ w filmie telewizyjnym, mini-serialu lub specjalnym – główna rola męska za rolę w filmie I Was a Teenage Faust (2002).

ds9ofqm
ds9ofqm
ds9ofqm