Trwa ładowanie...
d41vbr3
Megafon.pl
Aktualności

"Jumanji": Nick Jonas w dżungli z Dwayne'em Johnsonem

Dwayne Johnson przywitał wokalistę Nicka Jonasa na planie filmu "Jumanji". - Zmiażdży tę rolę, jak ja miażdżę rzeczy gołymi rękami - zapewnia The Rock.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nick Jonas fot. Universal Music Polska Nick Jonas fot. Universal Music Polska
Nick Jonas fot. Universal Music Polska Nick Jonas fot. Universal Music Polska (materiał prasowy/Megafon.pl)
d41vbr3

Hollywoodzki gwiazdor opublikował pierwsze zdjęcie z planu z byłym wokalistą Jonas Brothers. - Oficjalnie witam swego zioma Nicka Jonasa na planie "Jumanji" - napisał przy zdjęciu. - Świetny koleś, dużo pozytywnej energii i talentu. Zmiażdży tę rolę, jak ja miażdżę rzeczy gołymi rękami. Dżungla czeka, przygoda trwa. Jak na ironię, na planie najwięcej śpiewa Jack Black.

W produkcji, która powstanie na podstawie książki Chrisa Van Allsburga z 1985 roku, poza Dwayne'em Johnsonem i Nickiem Jonasem występują Kevin Hart, Jack Black i Karen Gillan. Reżyserią zajmuje się Jake Kasdan, a scenariusz napisali Scott Rosenberg i Jeff Pinkner na podstawie roboczej wersji przygotowanej przez Chrisa McKennę i Erika Sommersa.

d41vbr3

Premierę filmu zapowiedziano na 28 lipca 2017 roku.

Przypomnijmy, że w 1995 roku powstała adaptacja "Jumanji", w której zagrali Robin Williams, Kirsten Dunst, Jonathan Hyde, Bonnie Hunt i Bradley Pierce. Akcja koncentrowała się na 12-letnim chłopcu, który w roku 1969 zostaje uwięziony w tajemniczej grze planszowej. 26 lat później zostaje uwolniony, ale wiąże się to z całą serią przygód, czasem bardzo niebezpiecznych.

Nick Jonas zasłynął dzięki występom z Jonas Brothers. Jego najnowsza solowa płyta to "Last Year Was Complicated" z czerwca 2016 roku. Ostatnio coraz częściej można go oglądać jako aktora. Zagrał m.in. w serialach "Królowe krzyku" i "Kingdom".

d41vbr3

Podziel się opinią

Share

d41vbr3

d41vbr3