Trwa ładowanie...
d271jmz

"Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów": Kto rządził na planie [WIDEO]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów": Kto rządził na planie [WIDEO]
d271jmz

Kto rządził na planie *"Wojny bohaterów" i kto miał największą przyczepę? Postanowiliśmy zdobyć odpowiedzi na te arcyważne pytania. Najnowsze widowisko Marvela od dziś można obejrzeć w polskich kinach.*

Pierwszym, którego o to zapytano podczas konferencji prasowej, był Daniel Bruhl, który wcielił się w postać Zemo „Na pewno nie jest to moja przyczepa” – odparł skromnie, a zaskoczony pytaniem Anthony Mackie (Falcon) chcąc uniknąć odpowiedzi na to pytanie, natychmiast wskazał na Roberta Downeya Jr, jako posiadacza tabunu przyczep, co skomentował Paul Bettany (Vision), że „Tak naprawdę, to przyczepa Roberta jest najmniejsza. Tylko, że obok ma jeszcze cztery inne.”

d271jmz

Na szczęście dla kolegów z planu, Robert Downey Jr jest bardzo koleżeński, czego Daniel doświadczył dość szybko: „Gdy pewnego dnia jadłem burito na lunch w swojej małej, skromnej przyczepce” – zaczął wspominać, „nagle ktoś zapukał do drzwi. Otwieram, a tam facet mówi – Robert Downey uprzejmie zaprasza do swojej wioski. Ja na to: Wow (śmiech). Rzuciłem burito, wyszedłem i w oddali zobaczyłem ogromny teren zabudowany czterema czy pięcioma przyczepami a wokół palmy. Zjadłem tam trzydaniowy posiłek. Zmartwiłem się, kiedy Robert wyjechał, bo byłem u niego tylko dwa razy.” – wyjaśnił aktor. I tak na planie „Wojny bohaterów” narodziła się nowa tradycja. Obserwowanie, kto tym razem otrzyma zaproszenia na legendarne osiedle przyczep Roberta. „Każdego dnia, podczas lunchu, wszyscy tylko wypatrywali, kto dziś dostanie zaproszenie do Roberta” – zdradza Mackie, „Zżerała nas zazdrość! Kiedy Daniel szedł do Roberta koło mojej przyczepy od razu pomyślałem: ‘Bydlak’!”.

Nie wiemy, kto wyjdzie zwycięsko z konfliktu Kapitan Ameryka czy Iron Man, ale na planie bez wątpienia rządzi Robert Downey Jr.

"Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" – już w kinach

d271jmz

Podziel się opinią

Share
d271jmz
d271jmz