Trwa ładowanie...
d447u2y
Aktualności

Kate Winslet i Clive Owen odejdą z "rasistowskiego" L'Oreal

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kate Winslet i Clive Owen odejdą z "rasistowskiego" L'Oreal
(AFP)
d447u2y

Kate Winslet już niebawem będzie zmuszona zakończyć swą karierę jako przedstawicielka firmy L'Oreal.

Kampania reklamowa szamponów Garnier, w których występują jedynie jasnoskórzy modele i modelki, zaprowadziła francuski koncern kosmetyczny przed sąd. L'Oreal został ostatecznie uznany winnym praktyk rasistowskich. Twarze marki, Kate Winslet i Clive Owen, będą zmuszeni odciąć się od swego pracodawcy i jasno określić swe stanowiska w sprawie rasizmu.

- Ambasadorowie L'Oreal muszą zastanowić się, czy chcą, aby kojarzono ich osoby z tą właśnie firmą - twierdzi rzecznik Komisji do spraw Równości Rasowej. - Ich odejście z koncernu świadczyłoby o tym, że w dzisiejszym świecie nie ma miejsca na rasizm.

d447u2y

Współpraca Winslet i L'Oreal nie trwała długo. W zeszłym miesiącu aktorka zastąpiła Isabellę Rossellini w kampanii zapachu Trésor od Lancôme. Clive Owen promował serię męskich kosmetyków Lancôme od maja 2006 roku.

W lutym mogliśmy podziwiać Kate Winslet w nominowanej do Oscara kreacji w dramacie "Małe dzieci". 11 stycznia 2008 roku na ekrany kin trafi dramat "Elizabeth: Złoty Wiek", w którym Clive Owen wystąpił u boku Cate Blanchett.

d447u2y

Podziel się opinią

Share

d447u2y

d447u2y