Trwa ładowanie...
20-11-2006 10:33

Katie Holmes i Tom Cruise powiedzieli 'Tak'

Katie Holmes i Tom Cruise powiedzieli 'Tak'
d3ern1w
d3ern1w

Katie Holmes i Tom Cruise przyrzekli sobie miłość i wierność podczas ślubu w sobotę w średniowiecznym zamku Odescalchi pod Rzymem.

Na uroczystość przybyło ponad 150 gości, m.in. Richard Gere, Jennifer Lopez, Jim Carrey i Victoria Beckham. Nie zabrakło także Giorgio Armaniego, który zaprojektował stroje dla młodej pary i zaplanował przebieg wesela. Ceremonię poprowadził pastor scjentologów. Holmes ubrana była w jedwabną suknię w kolorze kości słoniowej z odkrytymi ramionami, natomiast Cruise miał na sobie jednorzędowy granatowy garnitur wykonany własnoręcznie przez Armaniego. Cały zamek ozdobiono świeczkami, kwiatami i lampionami.

- Dla Amerykanów było to niezwykłe wydarzenie, ponieważ czegoś takiego nie znajdą w swoim kraju - powiedział legendarny kreator mody. - Mogą tylko o tym marzyć. Widziałem zachwyt i zaskoczenie na ich twarzach. KATIE HOLMES W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ Trwające 20 minut zaślubiny zakończyły się bardzo długim pocałunkiem Holmes i Cruise'a. Tak długim, że niektórzy z gości zaczęli krzyczeć: "Wystarczy, wystarczy". TOM CRUISE W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

d3ern1w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ern1w