Trwa ładowanie...
d20rlrm
29-03-2006 19:16

Katie Holmes słucha muzyki

d20rlrm
d20rlrm

Tom Cruise kupił Katie Holmes Ipoda, by podczas porodu słuchała muzyki.

27-letnia Holmes dorastała w katolickiej rodzinie, jednak pod wpływem Toma Cruise'a, wyznawcy i propagatora scjentologii, zmieniła wiarę. W najbliższym czasie aktorka spodziewa się narodzin swojego pierwszego potomka, którego ojcem jest gwiazdor "Mission: Impossible". Podczas porodu zamierza przestrzegać scjentologii, która nakazuje rodzącej kobiecie zachować ciszę.

Tom Cruise kupił Katie Holmes Ipoda żeby podczas porodu mogła się uspokoić słuchając ulubionej muzyki. Na Ipodzie znalazło się 300 piosenek.

- Tom chce żeby Katie miała możliwość uspokojenia się z pomocą muzyki - mówi informator "The Sun". - Ale na sali powinna być cisza, więc aktorka wykorzysta słuchawki do uszu.

d20rlrm

Zgodnie z wierzeniami scjentologów, narodzinom powinien towarzyszyć spokój, aby utrzymać świętość dziecka i matki oraz bezpieczeństwo domu, w którym zamieszkają. - Wszyscy chcą być tak cicho, jak to tylko możliwe - przyznał jakiś czas temu Cruise podczas programu telewizyjnego Barbary Walters. - Pojawiły się sugestie, że zgodnie z naszymi wierzeniami rodząca kobieta nie może wydać żadnego dźwięku. To absurd. Chcę, aby Katie czuła się komfortowo, na ile to możliwe. Powinna być spokojna, ale to nie znaczy, że nie może wydać żadnego dźwięku.

d20rlrm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20rlrm