Trwa ładowanie...
d4i5l5q
Aktualności

"Kevin sam w domu": po raz kolejny zdeklasował konkurencję

Tradycji stało się zadość. Boże Narodzenie należało ponownie do kultowego, świątecznego filmu. Przygody Kevina, emitowane w Polsacie, zebrały największą publiczność przed telewizorem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kevin
Kevin (East News)
d4i5l5q

Mimo że TVP 1 była najchętniej oglądaną stacją w święta wśród wszystkich widzów w wieku powyżej czterech lat, to właśnie Polsat zdeklasował konkurencję.

W Wigilię najwięcej widzów zgromadził emitowany w Polsacie po godz. 20 "Kevin sam w domu" – 4,33 mln widzów. To wynik o ponad 200 tysięcy wyższy niż rok temu. W Boże Narodzenie największą widownię miały natomiast ”Wiadomości” – 4,03 mln widzów. W święta oglądaliśmy telewizję średnio przez sześć godzin i półtorej minuty, czyli o 17 minut dłużej niż rok wcześniej.

Materiały prasowe

Przygody rodziny McCallisterów od kilkunastu lat gromadzą przed telewizorem całe rodziny. Fabuła choć znana, co roku bawi nas do łez. W wyniku małego zamieszania, rodzina tytułowego bohatera zapomina o jednej drobnej sprawie. Tylko jednej. Zapomina ze sobą zabrać... Kevina. 8-letni chłopiec zostaje sam w domu i od tej pory musi sam sobie radzić ze wszystkim w czym do tej pory wyręczali go rodzice. Tym bardziej,że na horyzoncie pojawia się dwóch złodziejaszków, którzy tylko czekają by okraść dom McCallisterów.

d4i5l5q

Dane: Nielsen Audience Measurement.

Materiały prasowe
Materiały prasowe
d4i5l5q

Podziel się opinią

Share

d4i5l5q

d4i5l5q