Trwa ładowanie...
tajniacy
27-03-2015 08:04

Kinowi "Tajniacy" już w maju

Kinowi "Tajniacy" już w maju
d2fp7dn
d2fp7dn

Już 8 maja na brytyjskie ekrany trafi film "Spooks: The Greater Good", kinowa kontynuacja popularnego serialu szpiegowskiego - "Tajniacy".

Podobnie jak w telewizji, także w kinie bohaterom przyjdzie walczyć o życie i bezpieczeństwo Wielkiej Brytanii. Będą starali się powstrzymać zamach terrorystyczny w Londynie i rozwikłać zagadkę zniknięcia szefa Sekcji Antyterrorystycznej MI5- Harry'ego Pearce'a.

Na dużym ekranie pojawi się spora grupa aktorów znanych z wersji telewizyjnej, w tym Peter Firth, który zagrał we wszystkich dziesięciu sezonach. Poza nim w obsadzie znaleźli się Kit Harington, Jennifer Ehle, Elyes Gabel, Lara Pulver, Tuppence Middleton, David Harewood i Tim McInnerny. Film wyreżyserował Bharat Nalluri, a scenariusz napisali Jonathan Brackley i Sam Vincent.

Przypomnijmy, że "Tajniacy" realizowani byli w latach 2002 - 2011. Serial, w którym swoją karierę rozpoczął m.in. Richard Armitage, trafił do wielu państw, w tym do Polski. Na razie jednak nie wyznaczono polskiej daty premiery filmu.

Zwiastun "Spooks: The Greater Good" można obejrzeć na YouTube.

d2fp7dn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fp7dn