Trwa ładowanie...
12-10-2006 15:59

Kobiety i mężczyźni w życiu Dantego Hicksa

Kobiety i mężczyźni w życiu Dantego Hicksa
du55yae
du55yae

Pisząc scenariusz do filmu „Clerks – Sprzedawcy 2” Kevin Smith zdecydował się na wprowadzenie do skomplikowanego życia miłosnego Dantego dwóch nowych postaci kobiecych.

Jedną z nich jest jego narzeczona Emma (Jennifer Schwalbach), która chce uzmysłowić Randalowi, że jego najlepszy przyjaciel może wkrótce zrezygnować z przyjemności, jaką jest ich wspólna praca.

„Kiedy myślałem o swoim życiu, zdałem sobie sprawę, że nie spotykam się już z tymi samymi kobietami, co 12 lat temu. W związku z tym stworzyłem dwie nowe postaci kobiece: Emmę, narzeczoną Dantego i Becky, menadżerkę w restauracji Mooby’s. - wyjaśnia Smith.

du55yae

– Pełnią one w filmie o wiele ważniejszą rolę niż dziewczyny w „Clerks - Sprzedawcy”. Emma jest jakby osią całego filmu. Jest ładna, podrywa Dantego, może być dla niego wygranym losem na loterii, ale niekoniecznie jest dla niego stworzona. Becky grana przez Rosario Dawson jest natomiast jego najlepszą przyjaciółką, czyli według mnie wspaniałym materiałem na dobrą partnerkę. W filmie najważniejsza jest jednak relacja między Dantem i Randalem, która jest swego rodzaju całkowicie heteroseksualną historią miłosną.”

'SPRZEDAWCY 2' W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ
Aby zrównoważyć ciągłe, ostre potyczki językowe Dantego z Randalem, Smith stworzył jeszcze jedną nową postać – Eliasa (Trevor Fehrman), ich niezdarnego współpracownika z Mooby’s, który przypala wszystkie frytki, regularnie chodzi do kościoła, uwielbia Hobbitów i kolekcjonuje transformersów.

du55yae
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
du55yae