Trwa ładowanie...
09-04-2013 16:50

Konkurs ''nakręć film z Orange''

Konkurs ''nakręć film z Orange''Źródło: helios.pl
d5ol0r6
d5ol0r6

Dla wszystkich tych, którzy chcą się sprawdzić w pracy na profesjonalnym planie filmowym ciekawą propozycją jest konkurs *"nakręć film z Orange".*

Doświadczeni filmowcy oraz amatorzy kina i muzyki będą mogli spróbować swoich sił w reżyserii teledysku dla grupy młodych muzyków Lilly Hates Roses. Wystarczy odwiedzić stronę konkursową na www.orange.pl, wypełnić formularz konkursowy i pobrać utwór "Youth", a następnie nakręcić klip "na brudno" za pomocą telefonu komórkowego i wysłać go do redakcji przed 7 maja.

Dziesięć najlepszych materiałów zostanie poddanych ocenie internautów, którzy wybiorą trzech zwycięzców. Główną nagrodą w konkursie organizowanym przez Orange we współpracy z Sony Music Polska oraz Fundacją Film Spring Open jest wyjazd na Plenery Film Spring Open i realizacja swojego pomysłu w formie prawdziwego teledysku.

Zwycięzcy pracować będą przy użyciu międzynarodowej klasy sprzętu, pod okiem najlepszych profesjonalistów filmowych z całego świata, a powstałe klipy mają szansę stać się oficjalnymi teledyskami grupy Lilly Hates Roses.

d5ol0r6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5ol0r6