Trwa ładowanie...
d26ga4u
Megafon.pl
Aktualności

Kontrowersyjna idolka jako ''Mała syrenka''. Czy Disney się na to zgodzi?

Lindsay Lohan zmierza wrócić do aktorstwa i już wie, jak chce to robić. Gwiazda marzy o tym, by wystąpić w nowej wersji "Małej syrenki" Disneya.
Share
Kontrowersyjna idolka jako ''Mała syrenka''. Czy Disney się na to zgodzi?
Źródło: East News
d26ga4u

Studio niedawno potwierdziło, iż nakręci aktorską wersję opowieści rudowłosej syrence. Do realizacji projektu zaangażowani zostali Lin-Manuel Miranda oraz Alan Menken, którzy zajmą się muzyka do obrazu. Panowie przygotują zestaw starych i nowych piosenek. Lohan uważa, że byłaby idealną kandydatka do głównej roli.

By decydentom z Disneya to nie umknęło, na Instagramie zamieściła zdjęcie swoje i Syrenki.

Lohan, chce też nakłonić twórców, by zaangażowali jej siostrę, Alianę, by zaśpiewała piosenkę przewodnią. Historia oryginalnie napisana została przez Hansa Christiana Andersena w 1837 roku. Dzieło opowiada o syrence, która poświęca życie w morzu dla ludzkiego księcia. Disney przygotował animowaną ekranizację w 1989 roku. Obraz zarobił 211 milionów dolarów. Teraz wytwórnia chce nakręcić aktorski film.

d26ga4u

Nad podobnym projektem pracują Universal i Working Title. W roli głównej wystąpi Chloe Grace Moretz. Rebecca Thomas będzie reżyserować na podstawie scenariusza Richarda Curtisa. Lindsay Lohan pojawiła się ostatnio gościnnie w serii "Dwie spłukane dziewczyny", a wokalnie na albumie "Paper Gods" Duran Duran. Na muzyczny dorobek 30-latki składają się krążki "Speak" (2004) i "A Little More Personal (Raw)" (2005).

d26ga4u

Podziel się opinią

Share
d26ga4u
d26ga4u