Trwa ładowanie...
d3acim1
Megafon.pl
Aktualności

Kontrowersyjna idolka jako ''Mała syrenka''. Czy Disney się na to zgodzi?

Lindsay Lohan zmierza wrócić do aktorstwa i już wie, jak chce to robić. Gwiazda marzy o tym, by wystąpić w nowej wersji "Małej syrenki" Disneya.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kontrowersyjna idolka jako ''Mała syrenka''. Czy Disney się na to zgodzi?
(East News)
d3acim1

Studio niedawno potwierdziło, iż nakręci aktorską wersję opowieści rudowłosej syrence. Do realizacji projektu zaangażowani zostali Lin-Manuel Miranda oraz Alan Menken, którzy zajmą się muzyka do obrazu. Panowie przygotują zestaw starych i nowych piosenek. Lohan uważa, że byłaby idealną kandydatka do głównej roli.

By decydentom z Disneya to nie umknęło, na Instagramie zamieściła zdjęcie swoje i Syrenki.

Lohan, chce też nakłonić twórców, by zaangażowali jej siostrę, Alianę, by zaśpiewała piosenkę przewodnią. Historia oryginalnie napisana została przez Hansa Christiana Andersena w 1837 roku. Dzieło opowiada o syrence, która poświęca życie w morzu dla ludzkiego księcia. Disney przygotował animowaną ekranizację w 1989 roku. Obraz zarobił 211 milionów dolarów. Teraz wytwórnia chce nakręcić aktorski film.

Nad podobnym projektem pracują Universal i Working Title. W roli głównej wystąpi Chloe Grace Moretz. Rebecca Thomas będzie reżyserować na podstawie scenariusza Richarda Curtisa. Lindsay Lohan pojawiła się ostatnio gościnnie w serii "Dwie spłukane dziewczyny", a wokalnie na albumie "Paper Gods" Duran Duran. Na muzyczny dorobek 30-latki składają się krążki "Speak" (2004) i "A Little More Personal (Raw)" (2005).

d3acim1

Podziel się opinią

Share

d3acim1

d3acim1