Trwa ładowanie...
dre63r2
Aktualności

''Kraina lodu'': Takiego śniegu jeszcze nie widzieliście! [wideo]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Kraina lodu'': Takiego śniegu jeszcze nie widzieliście! [wideo]
(Disney)
dre63r2

29 listopada na ekrany kin ślizgiem wkracza najnowsza produkcja Disneya – *"Kraina lodu". Jak zapewniają jej twórcy, czegoś takiego jeszcze nie było!*

"Disney jeszcze nigdy nie zrealizował filmu w tak mroźnym klimacie" mówi reżyser filmu Chris Buck.

"Animatorzy Disneya odkryli każdy możliwy sposób zachowania się śniegu. Film jest dopracowany pod każdym szczegółem, piękno wykreowanego tu świata jest absolutnie wyjątkowe" – przekonuje aktor Josh Gad, który w oryginalnej wersji językowej użycza swego głosu bałwankowi Olafowi. "Ten film jest wizualnie powalający!" – wtóruje mu Kristen Bell, filmowa Anna.

dre63r2

"Kraina lodu" to zapierająca dech w piersiach komedia przygodowa inspirowana baśnią Hansa Christiana Andersena "Królowa śniegu". Film został wyprodukowany w studiu animacyjnym Walta Disneya we współpracy z twórcami "Zaplątanych".

Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach pomaga jej znawca górskich szlaków, Kristoff. W pełnej przygód wędrówce przez śnieżne zaspy towarzyszy im renifer Sven i bawiący do łez bałwanek o imieniu Olaf.

W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Annę Cieślak i Czesława Mozila.

*"Kraina lodu" w kinach od 29 listopada!*

dre63r2

Podziel się opinią

Share

dre63r2

dre63r2