Trwa ładowanie...

Kraśko wprowadził się do apartamentu za 1,5 mln

Share
Kraśko wprowadził się do apartamentu za 1,5 mln
Źródło: Kapif.pl
d3x76ae

[

]( http://www.efakt.pl )

d3x76ae

Ten rok był dla Piotra Kraśki (38 l.) bez wątpienia wyjątkowy! Nie dość, że dziennikarz po raz drugi został tatą, to jeszcze Boże Narodzenie spędził już w nowym, eleganckim apartamencie na warszawskim Mokotowie.

Ponad trzysta metrów kwadratowych z dwoma tarasami w ekskluzywnej dzielnicy – takie właśnie lokum Piotr Kraśko kupił kilka miesięcy temu. Mieszkanie kosztowało go bagatela półtora miliona złotych. Dziennikarz przez ostatnie tygodnie wręcz dwoił się i troił, by wszystko było gotowe na święta. Sam dokręcał szafki, pilnował ostatnich prac wykończeniowych. Marzył, by powiększona rodzina zasiadła do wigilii już w nowym i znacznie wygodniejszym mieszkaniu.

No i udało się! Fakt na dzień przed świętami zauważył prezentera, jak z radością wiózł choinkę do nowego gniazdka. Jak udało nam się też dowiedzieć, do suto zastawionego stołu w nowym domu zasiedli nie tylko jego żona i dwaj synowie. Piotr zaprosił także teściów i swoją rodzinę. W końcu było się czym pochwalić, a i na brak wygody nikt narzekać nie mógł – apartament jest tak duży, że ze spokojem pomieścił całą sporą rodzinę.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Olszówka robi piekło na planie!

d3x76ae
d3x76ae
d3x76ae