Trwa ładowanie...
31-10-2009 15:33

Królik Roger coraz bliżej kina

Królik Roger coraz bliżej kinaŹródło: Disney
d3r06r3
d3r06r3

Informacje o tym, iż komedia "Kto wrobił królika Rogera" doczeka się kontynuacji, krążą po internecie już od dłuższego czasu. Teraz potwierdziła je dodatkowa wiadomość o znalezieniu scenarzystów.

Akcja oryginalnego filmu rozgrywa się w Hollywood w 1947 roku. W mieście obok ludzi mieszkają aktorzy animacji. Gdy zostaje zamordowany człowiek, podejrzenie pada na rysunkowego królika Rogera. W obrazie wystąpili m.in. Bob Hoskins, Charles Fleischer, Christopher Lloyd, Kathleen Turner i Joanna Cassidy. Za kamerą stanął Robert Zemeckis, a produkcją zajął się Steven Spielberg.

Zemeckis już od kwietnia podsyca nadzieje fanów filmu o powstaniu sequela. Dziś już wiadomo, że to nie tylko mrzonki reżysera, ale faktyczny projekt. Nad scenariuszem pracują bowiem autorzy oryginału, Peter Seaman i Jeffrey Price.

Teraz rozpoczęły się spekulacje na temat technologii jaką Zemeckis planuje użyć przy produkcji sequela. - Postaci 2D pozostaną identyczne jak były w oryginalnym filmie. Nie oznacza to, iż nie będzie bohaterów w technice 3D - zdradził reżyser. - Ponownie zamierzam nakręcić film aktorski. Planuję posłużyć się wszystkimi nowoczesnymi narzędziami dostępnymi obecnie na rynku.

Obraz "Kto wrobił królika Rogera" miał premierę z 1988 roku.

d3r06r3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r06r3