Trwa ładowanie...
d2modd7

Krrish

Najnowsze informacje
4.3
(13 głosów)
Oceń:
d2modd7

Krishna Mehra od urodzenia posiada niezwykłe zdolności, które odziedziczył po ojcu. Zajmuje się nim babcia, która świadoma jego supermocy, stara się trzymać go z dala od świata, aby nie musiał przechodzi tego, co jego ojciec Rohit.

Jednak dzień, w którym wnuk będzie chciał opuścić dom, zbliża się nieuchronnie. Krishna składa babci obietnicę, że będzie skrywał przed światem swoje nadprzyrodzone zdolności. W dorosłym życiu zakochuje się w pięknej dziennikarce Priyi i podąża za nią do Singapuru.

Kiedy okoliczności zmuszają go do użycia swego daru, chłopak postanawia zmienić tożsamość. Od momentu, kiedy zakrywa twarz maską staje się Krrishem – superbohaterem, walczącym ze złem. Kamuflaż jednak nie pomaga. Wkrótce Krishna zostaje wciągnięty w morderczą intrygę…

Dzieło słynnej bollywoodzkiej rodziny Roshanów zapoczątkowało modę na sequele. „Krrish” to luźna kontynuacja „Koi Mil Gaya”.

Udział gwiazd, wysoki budżet i doskonałe, nagrodzone efekty specjalne przyniosły filmowi popularność, której konsekwencją jest powstający właśnie „Krrish 2”.

Krrish
Tytuł oryginalny

Krrish

Gatunek

przygodowy, akcji, sci-fi

Kraj produkcji

Indie

Rok produkcji

2006

Czas trwania

180 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2modd7
d2modd7
d2modd7