Trwa ładowanie...
d42evcc

Kula w łeb

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
2
d42evcc

"Bullet to the Head" to amerykański film akcji z 2012 roku. Jest to kinowa adaptacja francuskiej powieści graficznej o tytule „Du Plomb Dans La Tete”. Walter Hill wyreżyserował projekt na podstawie scenariusza Alessandro Camona. Film wyprodukowali Alfred Gough, Alexandra Milchan, Miles Millar, Joel Silver.

Film opowiada historię młodego policjanta (w tej roli Sung Kang), który zaprzyjaźnia się z płatnym zabójcą Jimmym Bobo (Sylvester Stallone). Obaj mężczyźni odkrywają, że mają ze sobą wiele wspólnego oraz że walczą z tym samym wrogiem. Ich dochodzenie rozpoczyna się na ulicach Nowego Orleanu, a kończy na wysokich szczeblach władzy w Waszyngtonie.

W filmie pojawia się także Sarah Shahi, która wcieliła się w córkę Stallone'a. Adewale Akinnuoye-Agbaje (znany z serialu „Lost: Zagubieni”) zagrał głównego przestępcę, Christian Slater lokalnego handlarza, a Holt McCallany - skorumpowanego partnera głównego bohatera.

W filmie zagrali także Jason Momoa jako Keegan oraz Jon Seda - Louis Blanchard. Ciekawostką jest fakt, że w filmie zagrała polska aktorka, Weronika Rosami. Wcieliła się w Lolę, drugoplanową postać.

Podziel się opinią

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42evcc
d42evcc
d42evcc