Trwa ładowanie...
03-11-2006 11:53

Kulisy serialu M jak Miłość z Renatą

Kulisy serialu M jak Miłość z Renatą
d1ps8aj
d1ps8aj

Renata z Dlaczego nie! to postać dość tajemnicza. Mało o niej wiemy, mało mamy jej zdjęć oraz materiałów filmowych. Przemyka przez ujęcie i znika. Z najnowszego materiału filmowego ) dowiesz się więcej z samego źródła - z ust Małgorzaty Kożuchowskiej.

Fani serialu M jak Miłość wiedzą, że po każdym z odcinków mogą obejrzeć „Kulisy M jak Miłość”, w których twórcy serialu zdradzają to, co dzieje się po drugiej stronie kamery serialu. Bohaterką jednego z nich była Małgorzata Kożuchowska, która wcale nie opowiadała o swojej serialowej postaci, Hance tylko o nowej postaci, nad która do niedawna pracowała.

Renata z Dlaczego nie! – bo o niej mowa – w niczym nie będzie przypominać Hani, do której większość zdążyła się już przyzwyczaić.

Renata jest dyrektorem artystycznym agencji reklamowej. Małgorzata Kożuchowska opowiada o swojej nowej postaci, o współpracy z reżyserem Ryszardem Zatorskim, z którym aktorka poznała się na planie „Kilera” i który jako pierwszy zaproponował jej rolę Hanki w serialu „M jak Miłość”.

d1ps8aj

Aktorka wyraziła również opinię odnośnie gatunku komedii romantycznych i jego publiczności. Kiedy najlepiej oglądać takie filmy – dowiesz się z naszego materiału filmowego.

Małgorzata Kożuchowska o Renacie w Kulisach serialu M jak Miłość ) Dlaczego nie! między innymi z Renatą (Małgorzatą Kożuchowską) będziemy mogli oglądać w kinie od 19 stycznia 2007. Do kin film wejdzie pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.

d1ps8aj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ps8aj